Fomo – Dtekk otwiera nowy klub w Białymstoku

News

W Święta w Białymstoku otworzył się nowy klub - Fomo. Znamy szczegóły dotyczące pierwszej imprezy oraz zespołu klubu.

Fomo – nowy projekt Dtteka

Fomo to nowy klub w Białymstoku. Miejsce, na którego otwarcie czekamy już od dawna. W Święta poznaliśmy  więcej szczegółów dotyczących samego funkcjonowania miejscówki. Otóż, okazuje się, że osobą odpowiedzialną za całe zamieszanie jest dobrze znany miłośnikom muzyki elektronicznej Dtekk. Człowiek – instytucja polskiego przemysłu muzycznego. DJ z wieloletnim stażem, animator kultury, promotor. Ale przede wszystkim jedna z osób odpowiedzialnych za  określany mianem najlepszego polskiego wydarzenia muzycznego – Up To Date Festival. Obecność Jędrzeja Dondziło w jakimkolwiek projekcie związanym z muzyką to niezwykle dobry prognostyk. Jego wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku po raz kolejny przyczynią się do rozwoju polskiej sceny.

Fomo – impreza inauguracyjna

Uroczyste otwarcie klubu odbędzie się już jutro – 25 grudnia i trwać będzie dwa dni. Na pierwszej imprezie zagrają: Błażej Malinowski, Ola Teks, Cyryl, DJ Lotos, Dtekk oraz Sashka. Drugi dzień należeć będzie do kameala, enjoii, Majki i JFK PIRKS.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fomo – informacje

Fomo znajduje się w piwnicy przy Białówny 9/1 w Białymstoku. W miejscu gdzie wcześniej znajdował się niegdyś kultowy klub Metro. Śledźcie działalność Fomo, gdyż wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że wydarzy się tam wiele ciekawych rzeczy.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →