FESS: premiera albumu i drugiego singla w Parkett Channel

fess - trip

Debiutujący techno-duet FESS wydał właśnie swój album - Trip. Materiał spotkał się z przychylnym odbiorem w zagranicznych mediach.

FESS, czyli Maciej Kosmalski i Damian Szkatulski to projekt producencko-dj’ski powstały w wyniku doświadczeń zebranych na przestrzeni kilku ostatnich lat. Możliwość prezentowania własnego spojrzenia na muzykę elektroniczną, dziesiątki zagranych imprez, setki spędzonych godzin w zaciszu domowego studia oraz kilka wydanych produkcji zaowocowały wykształceniem się jasnej i sprecyzowanej formy.

O techno-duecie FESS pisaliśmy niedawno przy okazji promo nadchodzącego albumu Trip.  Płyta właśnie się ukazała w labelu LUZZTRO Records i jest pierwszym longplayem tam wydanym.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Album nagrywany i dopieszczany brzmieniowo był dość długo. Za miks materiału i mastering odpowiedzialny jest Deas!

Płyta niewątpliwie zamiesza na polskim i europejskim rynku – w ubiegłym tygodniu duży, wiodący włoski magazyn o kulturze klubowej Parkett Channel zamieścił przedpremierowo recenzję albumu oraz umieścił do odsłuchu drugi singiel: Unnecessary Problems.

FESS – Unnecessary Problems

Damian Szkatulski  i Maciek Kosmalski są w trakcie budowy nowego, futurystycznego studia i już pracują nad nową muzyką i wydawaniem kolejnych pozycji…wyłącznie na winylu.

Tymczasem słuchajcie debiutu FESS na ich profilu Soundcloudowym, take a TRIP!

FESS – Trip – posłuchajcie całego albumuPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →