FESS – playlista dla Ministry Of Sound i release party albumu

News

Maciej i Damian z duetu FESS kontynuują promowanie swojego długo oczekiwanego albumu Trip.

FESS – Trip

16 września ukazał się nowy album duetu FESS. Trip to dopracowany, znakomity materiał z rasowym techno. 10 utworów zabiera słuchacza w swoistą podróż po chropowatych, dystopijnych pejzażach dźwiękowych. Całość miksował i masterował DEAS.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Płyta wydana przez Luzztro Records zbiera pozytywne recenzje i w końcu doczekała się oficjalnego „release party”, które odbędzie się już jutro, 8 listopada w gdańskim klubie Ziemia.

FESS – Trip. Release party w gdańskim klubie Ziemia – 8 listopada

Specjalnym występem uświetni tę imprezę Milena Głowacka (jako live act). Artystka obecnie mieszka na Islandii i wydaje dla takich labeli jak Semantica Records czy Delirio. Głowacka zapowiedziała, że podczas sobotniej imprezy zaprezentuje nowy materiał.

Release party będzie miało klimatyczne ambientowe wprowadzenie gości w anturażu świec i kadzideł.  FESS zamkną gig swoim winylowym setem.

Godzinowa rozpiska wieczoru prezentuje się następująco:

22:00-23:00 Kosmalski ambient set
23:00-01:00 Evius
01:00-03:00 Milena Głowacka
03:00-06:00 FESS

fess release party

FESS – selekcja dla Ministry Of Sound

Na deser mamy kolejny rarytas: chłopaki z FESS przygotowali selekcję swoich ulubionych numerów dla Ministry Of Sound! Wśród wykonawców, jakich tracki wybrali, m.in. DVS1, Patrice Baumel i Antigone. Pełną listę znajdziecie tutaj.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →