Femme culture prezentuje nową kompilację, z której środki mają wspierać kobiety i Ukrainę

Fot. Materiały promocyjne
News
Femme culture na rzecz Ukrainy

Na nową składankę wyprodukowaną przez kolektyw feministyczno-artystyczny femme culture trafią numery znanych producentów i DJ-ów.

Femme culture na rzecz Ukrainy

HeForShe Vol. 4 – tak nazywa się nowa charytatywna kompilacja stworzona z myślą o cierpiących z powodu wojny Ukraińców. Na pomysł jej stworzenia wpadł brytyjski kolektyw feministyczno-artystyczny femme culture (posiadający również własną wytwórnię płytową), który do współpracy zaprosił ruch solidarnościowy na rzecz promowania równości płci, zainicjowany przez ONZ – HeForShe.

Wszystkie zyski ze sprzedaży wydawnictwa trafią na konto funduszu na rzecz U.N. Women, które zostaną przekazane na program Safe Spaces Now, którego celem jest tworzenie bezpiecznych przestrzeni publicznych dla wszystkich kobiet i dziewcząt, oraz ich działania na rzecz pomocy w Ukrainie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Femme culture – HeForShe Vol. 4: kto się znajdzie na składance?

Na kombinacji zatytułowanej HeForShe Vol. 4 znaleźli się tacy producenci jak Elkka (wchodząca w skład femme culture), Ela Minus, QRTR, Wayward, Jennifer Loveless, Bklava i inni.

Tak dobrze jest znów pracować dla wytwórni. Przez ostatnie 12 miesięcy dużo się działo, a w zeszłym roku nie udało nam się wydać kompilacji z powodu Covid i miliona innych rzeczy. Chcę publicznie przekazać największe i najserdeczniejsze podziękowania dla każdego z naszych niesamowitych artystów w tym roku, których poziom talentu jest po prostu obłędny. Jestem podekscytowany, że wszyscy będą mogli tego posłuchać

– napisała Elkka w specjalnym oświadczeniu na temat wydawnictwa.

Femme culture prezentuje nową kompilację, z której środki mają wspierać kobiety i Ukrainę
Fot. Okładka HeForShe Vol. 4


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →