Donato Dozzy świętuje 30-lecie Tresor Records EP-ką „124”

Fot. Patrick Lehrmann
News
Donato Dozzy, 124

Wirtuoz i maestro w jednym, czyli nie kto inny tylko Donato Dozzy, powraca na ścieżkę wydawniczą EP-ką 124. Czego możemy spodziewać się po najnowszym materiale Włocha, dostarczonym wytwórni Tresor Records? Ecco fatto!

Jedyny i niepowtarzalny Donato Dozzy powraca do Tresor Records. Świętująca w tym roku 30 lat istnienia wytwórnia, po 3 latach od wydania Filo Loves The Acid, ponownie gości założyciela Spazio Disponibile i Maga Circe Musica. EP-ka zatytułowana 124 jest mieszanką ostrego rytmicznego minimalizmu i zróżnicowanych tekstur, dzięki którym Dozzy po raz kolejny poszerza swoje możliwości i muzyczną ekspresję.

Donato Dozzy – 124

Donato Dozzy ponownie na Tresor Records

Otwierający EP-kę messy kafka world wprowadza skoncentrowaną atmosferę rytmiki, halucynacji i euforii w jednym. To, co niewątpliwie nadaje mu charakteru, to jego zawrotne pętle staccato, które dodatkowo wzmocnione są przez wzmacniające bity i ponure syntetyczne frazy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Te mroczne, hipnotyczne utwory są bezbłędnie zaprogramowane, by rzucić mesmeryczne impulsy na klubowe parkiety i do domowego zacisza każdego z nas.

– wyjaśnia Dozzy

Donato Dozzy, 124

synthi chase emituje brzęczące rytmy i monotonne syntezatory, które spotkamy również w cassiopeia 36. dostrzeganego w szczególności poprzez jego agresywne impulsy, zagnieżdżone perkusja i nerwowych syntezatorowych powtórzeniach. wooden dolls dont cry emanuje ciepłym groovem, mimo centralnego miejsca w utworze zarezerwowanym dla wyrafinowanej perkusji. 124 ukaże się 15 października.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →