Digitalism jesienią powracają do Polski

fot. materiały prasowe
Eventpromo
Digitalism

Digitalism, znany elektroniczny duet z Hamburga wystąpi jesienią w Polsce w dwóch miastach.

Digitalism – wielki powrót

Duet Digitalism powstał w 2004 roku, kiedy to Jens Moelle oraz Ismail „Isi” Tuefekci poznali się, pracując w tym samym sklepie z płytami winylowymi i kompaktami. Ich debiut z 2007 roku, Idealism, do dzisiaj uznawany jest za klasykę electro house’u – znaleźli się nawet w soundtrackach popularnych seriach gier od Electronic Arts jak FIFA czy Need for Speed. Muzyka duetu jest bardzo eklektyczna – poza electro housem zawiera również liczne elementy dance punka, rocka czy indie. Na przestrzeni lat zespół współpracował z wieloma znanymi artystami m.in. z Julianem Casablancasem z The Strokes. Ponadto zremiksował przeboje The White Stripes, Depeche Mode, Daft Punk czy Klaxons, a oryginalne kompozycje duetu były wykorzystywane przez takie tuzy sceny lat 00. jak Boys Noize, Justice i Soulwax. Zespół ma na koncie cztery longplaye i kilka kompilacji, w tym DJ-Kicks. Pod koniec marca premierę miała EP-ka duetu – Diytalism.

Digitalism – Pogo

Zobacz także: Sprzęt do grania i do produkcji muzyki? Oto mocna propozycja ASUS-a

Digitalism w Polsce – bilety

Niemiecki duet przybędzie do Polski na początku października – 7 października zagrają DJ set w Katowicach, a kolejnego dnia w Poznaniu. Bilety na ich występy w katowickim klubie P23 oraz poznańskiej Tamie są do nabycia na stronie Biletomat.pl.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →