Debiutancki album Headie One coraz bliżej

News

Właśnie ukazał się pierwszy singiel zwiastujący wydawnictwo. Nosi on tytuł Ain't It Different i został nagrany z pomocą AJ Tracey i Stormzy'ego.

Headie One – nihilistyczny raper

Headie One to brytyjski raper z Londynu. Prezentuje muzykę gatunku drill, który charakteryzują mroczne, agresywne i nihillistyczne teksty i beaty pochodządze z gatunku trap music. Na scenie zadebiutował w 2010 roku piosenkami takimi jak Wood Green Diss czy Youngers from Farm, wykonywanymi wspólnie z Young Joshem i Madem Stanem. W 2017 roku wziął udział w składance Drillers & Trappers. Rok później wydał solową składankę The One. W marcu Headie One ponownie współpracował z Fredem Again…w ramach mixtape’u GANG dla Relentless Records. Na płycie znalazły się także utwory takich wykonawców, jak: FKA Twigs, Jamie xx i Sampha. Potem Brian Eno zremiksował kawałek Told z tej właśnie płyty. Headie One wystąpił też ostatnio w duecie z Drake’iem w utworze Only You Freestyle.

Headie One – Told (Brian Eno Remix)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Headie One w końcu wyda swoją debiutancką płytę

Co ciekawe raper do tej pory nie nagrał własnej studyjnej, długogrającej płyty. Sytuacja ta ma się niedługo zmienić, jednak artysta nie chce zdradzić żadnych szczegółów dotyczących swojego debiutanckiego wydawnictwa. Wiadomo tylko tyle, że się ukaże ono niedługo. Słuchacze muszą więc, póki co, zadowolić się singlem zapowiadającym album. Ain’t It Different został nagrany wspólnie z AJ Tracey i Stormzym. Za produkcję singla odpowiada Fred Gibson znany bardziej jako Fred Again

Utwór możecie odsłuchać poniżej.

Headie One ft AJ Tracey & Stormzy – Ain’t It DifferentPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →