Posłuchaj wspólnego seta Jamie xx i Georgii Ellery

News
Jamie XX

Jamie xx i Georgia Ellery wykonali wspólny, dwugodzinny mix dla BBC Radio 3.

Jamie xx polubił DJ sety

Jamie xx i Georgia Ellery (z Jockstrap) udostępnili nową sesję na żywo, którą nagrali dla Late Junction BBC Radio 3, podczas wspólnej kwarantanny. Nagranie dostępne jest pod tym adresem.

To kolejna muzyczna współpraca, w którą w ostatnim czasie zaangażował się Jamie xx. Artysta niedawno zagrał mix z The Avalanches, a jeszcze wcześniej brał udział w nagrywaniu kawałka Smoke wspólnie z raperem Headie One i producentem o ksywie Fred again.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jamie xx przyznał, że od dawna chciał wykonywać podobne sety z innymi muzykami i dopiero nastanie pandemii mu to umożliwiło.

Jamie xx – kiedy nowa płyta?

Przypomnijmy, że James Thomas Smith w kwietniu wydał nowy singiel – idontknow, a w maju ukazał się do niego teledysk. Na razie nie wiadomo, kiedy Jamie wyda nowy album. Jego debiutancka, i jak dotąd jedyna solowa płyta studyjna, ukazała się w 2015 roku i nosiła nazwę In Colour.  Wydawnictwo pojawiło się od razu na trzecim miejscu w UK albums chart (19 255 sprzedanych egzemplarzy w pierwszym tygodniu).

Jamie xx – idontknow

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →