Dax J z kolejnym wydawnictwem. Zaskoczeń nie ma. Jest ogień

fot. materiały prasowe
News
Dax J z kolejnym wydawnictwem. Zaskoczeń nie ma. Jest ogień

Brytyjski DJ i producent, jedna z czołowych postaci na światowej scenie techno - Dax J - wydaje kolejną, kapitalną EP-kę nakładem własnej oficyny Monnom Black. Sprawdź szczegóły tego świeżutkiego wydawnictwa!

Dax J – fascynujący za deckami, genialny w studiu

Nie możemy się nachwalić wszystkich aktywności spod rąk Daxa w ostatnim czasie czy nawet latach. Czego nie dotknie, zamienia w złoto. Nie przypominamy sobie przeciętnego występu, nie kojarzymy słabego wydawnictwa. Anglik nie schodzi poniżej ekstremalnie wysokiego poziomu, będąc dla wielu niedoścignionym przykładem artysty kojarzonego z szybkim, pompującym, agresywnym techno.

Dax J
Dax J / materiały prasowe

Dax J, choć urodził się w Londynie, na stałe mieszka w stolicy Niemiec. Znany jest głównie jako DJ, producent i szef wytwórni Monnom Black. Jego znakiem rozpoznawczym są mocne brzmienia, które czerpie od największych współczesnych twórców muzyki elektronicznej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Dystopijna przyszłość oczami Daxa J

W 2016 roku Dax J zajął 56. miejsce w rankingu Resident Advisora na 100 najlepszych DJ-ów. Był również nominowany w rankingach Mixmaga, Groove MagazineDJ Maga w kategorii Najlepszego Debiutu. Grywał sety zamykające na największych wydarzeniach w branży – Awakenings lub 10-godzinny set w legendarnym Berghain.

W domu najlepiej

Dax J w swojej wieloletniej, kapitalnej karierze współpracował z najlepszymi techno labelami na świecie. Jego produkcjami zaopiekowali się tacy giganci, jak Electric Deluxe, EarToGround, Clergy, Arts Collective czy Soma Quality Recordings. Obecnie Dax wszystkie swoje wydawnicze dzieła koncentruje we własnej oficynie Monnom Black. W tym miejscu obok Brytyjczyka swoją muzykę wydają tacy artyści, jak Umwelt, Fractions, Emmanuel, I Hate Models, Remco Beekwilder czy Stranger.

Dax J – Brixton

Najnowsza EP-ka, Brixton, zawierająca cztery oryginalne kompozycje, to pozycja o podwyższonym ryzyku, przy której lepiej mieć zapięte pasy. Fantastycznie brudna, romansująca z acid techno, napędzana wielbionym przez Daxa warehouse’owym groovem. Pozycja zarówno dla ortodoksyjnych fanów Daxa, jak i reszty świata. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest w okolicach grudnia tego roku.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →