Daniel Avery wypuścił nieoczekiwanie nowy album

Krążek Love + Light dostępny jest od 26 czerwca na platformach streamingowych.

Daniel Avery i jego płyta-niespodzianka

Niektórzy artyści lubią od czasu do czasu zaskoczyć swoich fanów wydaniem niezapowiadanej wcześniej płyty. Dokładnie tak jest teraz z Danielem Averym, który w ubiegły piątek wrzucił do sieci swój trzeci solowy album. Jest to tym bardziej niespodziewane, że na początku roku światło dzienne ujrzała jego płyta Illusion Of Time, nagrana wespół z Alessandro Cortinim.

Płyta Love + Light zawiera 14 kawałków stanowiących wybuchową mieszankę acid house’u, noise’u, techno, industrialu, synthu i ambientu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ta płyta jest rezultatem prawdziwej pozytywnej energii, która objawiła się w moim życiu dość nieoczekiwanie. I to właśnie w takim duchu spontaniczności chciałem się nią podzielić ze światem – komentuje Avery.

Daniel Avery – wpływowy DJ i producent

Daniel Avery to angielski DJ, remikser, producent muzyczny i twórca muzyki elektronicznej. Był inżynierem dźwięku w studiu Andy’ego Weatharalla, Shoreditch. Jest rezydentem słynnego londyńskiego klubu Fabric, gdzie prowadzi energetyczne sety w oparciu o mało znane nagrania z przeszłości. Remiksował m.in. wykonawców jak Primal Scream czy The Horrors.

Daniel Avery – Love + Light – lista utworów

01. London Island
02. Dusting For Smoke
03. Dream Distortion
04. Katana
05. Darlinnn
06. Depth Wish
07. Searing Light, Forward Motion
08. Infinite Future
09. After The Fire
10. Into The Arms Of Stillness
11. Fuzzwar
12. Pure Life
13. A Story In E5
14. One More Morning

Daniel Avery

Okładka płyty Light + Love

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →