Carl Cox wzywa fanów do szczepień: „To jedyna rzecz, jaką możemy zrobić, aby się chronić”

Fot. Materiały promocyjne
News
Carl Cox i szczepienia

Rząd Wielkiej Brytanii ogłosił niedawno, że od września odwiedzający kluby nocne będą musieli pokazać certyfikat covidowy, aby wejść do środka. Carl Cox nie pozostał obojętny na tę decyzję.

Carl Cox i szczepienia

Carl Cox wezwał fanów do zaszczepienia się przeciwko koronawirusowi. Zrobił to w najnowszym wywiadzie, który powstał na potrzeby filmu dokumentalnego NHS. Nastąpiło to po ogłoszeniu w zeszłym miesiącu, że dowód pełnego szczepienia przeciwko COVID-19 będzie wymagany od końca września do wejścia do klubów nocnych w Anglii.

Przemawiając do Dr Kishan Bodalia, Coxy powiedział:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Moja cała egzystencja przez ostatnie 30 lat to zabawianie ludzi w małych klubach, w barach i winiarniach, a także w dużych klubach i na festiwalach. To, co robię, tworzy zgromadzenie ludzi. Chcę wiedzieć, że wychodzimy na imprezę bezpiecznie i cieszymy się swoją obecnością. Znajdujemy się w pandemii. Jest to coś, z czym wszyscy próbujemy sobie poradzić i nad czym staramy się pracować. Wszyscy przecież chcemy, żeby kluby działały. Dlatego szczepmy się – zróbmy to dla siebie, dla innych i dla całego przemysłu muzycznego.

szczepienia przyspieszają

Wielka Brytania: bez certyfikatu covidowego nie wejdziesz do klubu

Chociaż nie ma jeszcze prawnego obowiązku, aby lokale prosiły gości o przedstawienie negatywnego testu, wiele klubów wdrażało własne polityki dotyczące wejścia, aby zapewnić bezpieczeństwo publiczności. Londyńskie kluby, w tym The Cause i Corsica Studios wymagają obecnie, aby goście przedstawili dowód negatywnego testu w ciągu 48 godzin od wejścia. Pickle Factory i Oval Space sprawdzają temperaturę u gości przy drzwiach, zachęcając jednocześnie do wykonania testu przed imprezą.

W zeszłym tygodniu w Wielkiej Brytanii odnotowano 191 019 nowych pozytywnych przypadków koronawirusów, co stanowi wzrost o 1,9% w porównaniu z poprzednimi 7 dniami.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →