Dość czekania. The Cause idzie śladami Fabric i Ministry Of Sound

News
The Cause

Czy jesteśmy właśnie świadkami typowego efektu domina? Londyński klub The Cause ogłosił właśnie ponowne otwarcie swojej przestrzeni dla klubowiczów wraz z ostatnim weekendem czerwca. Wszystko to jest pokłosiem decyzji brytyjskiego rządu o zielonym świetle dla sektora klubowego na wznowienie działalności od 21 czerwca.

The Cause. Historyczna impreza

Branża klubowa na Wyspach powstaje powoli z kolan? Ostatnie sygnały wiele na to wskazują. Właściciele klubów nocnych, nie chcąc czekać do lata, już teraz ogłaszają huczne otwarcia swoich przestrzeni. Pisaliśmy już o Fabric i 48-godzinnej imprezie zaplanowanej 25 czerwca. Kolej na innego przedstawiciela londyńskich klubów.

Włodarze The Cause na chwilę obecną nie ujawnili żadnych nazwisk swojej imprezy. Potwierdzone zostały jednak plany co do zarządzania obiektem. Aby uczynić imprezę historyczną, zostaną w tym celu wykorzystane obie przestrzenie (wewnętrzna i zewnętrzna) w tym nowa sala zbudowana w kwietniu zeszłego roku po tym, jak na otwarcie obiektu udało się zebrać ponad 40 000 funtów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kiedy latem ubiegłego roku nasz lokal został uruchomiony, imprezy były praktycznie nielegalne. Możliwość, by ludzie znów mogli u nas gościć, by mieli możliwość bawienia się, by zatracili się w muzyce, będzie dla nas niesamowitym momentem. Jestem podekscytowany! Nie możemy się doczekać, aby pokazać, co mamy w zanadrzu!

– skomentował Stuart Glen, współzałożyciel The Cause

Take a look at new London venue The Cause

The Cause. To nie koniec

Oprócz dwóch imprez inaugurujących ponowne otwarcie, klub odsłonił inne karty. W niedzielę 27 czerwca The Cause będzie gospodarzem nowej imprezy o nazwie In Full Swing, zorganizowana we współpracy z Earful of Wax, Dim Sum Records i Shuffle 'N’ Swing, letniego wieczoru poświęconego UK Garage.

Żeby tego było mało, klub ogłosił również kilka innych kluczowych dat na resztę tego roku. Mowa o trzeciej rocznicy Dance Energy Weekender (31 lipca i 1 sierpnia), showcase Yoyaku x Alien Communications i legendarnego londyńskiego kolektywu Faith (10 lipca). Ponadto, już zaplanowano coroczną imprezę z okazji Halloween. Klub planuje na dobre rozkręcić kilka imprez, których rozpoczęcie miałoby się odbywać o 8 rano.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →