Bora Bora przeszła do historii – miejscówka została wyburzona

fot. Bora Bora Ibiza / Facebook
Kultura News
bora bora

"Koniec epoki" - zwykło się mawiać wobec takich obrazków. Bora Bora kultowa miejscówka z Playa d'en Bossa na Ibizie, po 40 latach działalności przestała istnieć. Dziś do sieci trafiły zdjęcia dokumentujące wyburzanie budynku.

Pod palmami

Bora Bora została otwarta w 1982 roku i stała się znana z legendarnych imprez, podczas których ludzie często mogli zobaczyć wyspiarskich rezydentów jak i gwiazdy w zupełności za darmo. Tu występowało sporo znanych postaci sceny klubowej jak David Morales, Fatboy Slim czy Paul Oakenfold.

Bora Bora CLOSING IBIZA 2022 live

Zobacz także: David Morales: „Jestem DJ-em na całe życie” [wywiad]

Niestety ta piękna historia skończyła się w październiku 2022. Kilka tygodni wcześniej, w lipcu, właściciele zapowiedzieli zamknięcie klubu – nie podano konkretnego powodu podjęcia tej decyzji, lecz wiadomość pojawiła się w czasie rosnących napięć między mieszkańcami wyspy, a lewicową partią Podemos. Na początku ubiegłego roku informowaliśmy Was, że to ugrupowanie polityczne rozpoczęło kampanię mającą na celu zakazanie imprez na plaży z powodu hałasu. Ostatni taniec Bora Bora miał miejsce 15 i 16 października na 40-godzinnym maratonie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wszyscy, którzy bawili się z nami, chcemy, abyście to zapamiętali. Niech te wszystkie wspaniale przeżyte chwile przyjdą do Was i przyjdźcie wy się z nami pożegnać, ale TANECZNIE. Na pożegnanie chcemy wielkiego święta. To koniec wielu etapów i chcemy to uczcić w wielkim stylu, jak za dawnych lat, być po prostu sobą

– napisali w mediach społecznościowych przedstawiciele Bora Bora.

Dziś Rave Footage na swoim Tweeterze wrzucił zdjęcia z dawnego lokalu. Smutny widok:Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →