Bakermat na dwóch wyjątkowych koncertach w Polsce

Fot. Materiały promocyjne
Eventpromo

Holenderski producent, posługujący się ksywką Bakermat, odwiedzi pod koniec roku nasz kraj. Zagra w Warszawie i w Poznaniu.

Bakermat – kreatywne sety i nieszablonowe podejście do muzyki

Bakermat to DJ i producent muzyczny z Utrechtu. Holender słynie ze swojego nieszablonowego podejścia do muzyki. Nie tworzy typowej muzyki mainstreamowej czy undergroundowej. W swoich utworach łączy charakterystyczne elementy muzyki deep house czy tropical house, dzięki czemu tworzy świeże, oryginalne i kreatywne sety dla swoich fanów. One Day (Vandaag) – to właśnie tym singlem Bakermat zadebiutował w roku 2012 i tym samym zdobył listy przebojów oraz rzesze fanów na całym świecie.

Prawdziwa gratka dla fanów house’u

Teraz Bakermat powraca na scenę po przerwie z porcją nowych odświeżonych kawałków, które będą się nieco różnić od dotychczasowych, natomiast jednego możemy być pewni, grane sety przez Holendra dostarczą nam nie lada muzycznej gratki i szalenie dobrego samopoczucia. Jego talent będziecie mogli sprawdzić już 2 i 3 grudnia w Warszawie i w Poznaniu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

BAKERMAT + neeVald

2.12.2022 g. 22:00
Warszawa / Proxima

3.12.2022 g. 22:00
Poznań / Tama

fot. Materiały promocyjne

Bakermat – bilety

Bilety na występy Bakermata, który odbędą się w dniach 2 i 3 grudnia 2022 roku, są dostępne na stronie Biletomat.pl. W sprzedaży znajdują się obecnie wejściówki w cenie 110 zł.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →