Amsterdam Music Festival 2021 odwołany z powodu COVID-19

Fot. materiały promocyjne
News
 Amsterdam Music Festival 2021 - koronawirus znowu zwyciężył

Holenderska impreza odbywająca się w trakcie słynnego ADE została anulowana z powodu ograniczeń związanych z koronawirusem.

Amsterdam Music Festival 2021 – koronawirus znowu zwyciężył

Myśleliśmy, że czas pisania newsów o odwoływaniu kolejnych wydarzeń muzycznych mamy już za sobą. Niestety rzeczywistość mocno zweryfikowała nasz optymizm. Amsterdam Music Festival, który co roku odbywa się podczas Amsterdam Dance Event w Johan Cruijff Arena, nie odbędzie się  w tym roku z powodu rządowych ograniczeń dotyczących COVID-19.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Amsterdam Music Festival 2021 – prawie wszystkie bilety się wyprzedały

Organizatorzy ogłosili, że nie mogą zorganizować festiwalu, gdy stało się wiadome, że mogą wpuścić na tren imprezy jedynie 75% publiczności. Event miał odbyć w sobotę, 16 października i wedle słów organizatorów miał przyciągnąć ok. 40 000 gości. Na tegorocznej edycji festiwalu mieli wystąpić tacy wykonawcy, jak m.in.: Afrojack, Tiësto, Nicky Romero, Armin van Buuren i David Guetta. Prawie wszystkie bilety na Amsterdam Music Festival zostały wyprzedane. Wedle zapowiedzi kolejna edycja AMF odbędzie się 22 października 2022 roku.

Zorganizowaliśmy w ostatni weekend, po raz pierwszy od 1,5 roku, duży 3-dniowy festiwal w Rumunii, gdzie dziennie mieliśmy ok. 45 000 publiczność. Było to uregulowane, bezpieczne i zgodne z zasadami. Dziwie się, że w Holandii nie możemy tego powtórzyć. Najwyraźniej rządzący nie zdają sobie sprawy, jak ważna jest branża eventowa dla niesamowicie dużej grupy ludzi – skomentował sprawę dyrektor festiwalu Allan Hardenberg.

Armada Music – ADE 2016 Official Aftermovie

Amsterdam Music Festival 2021 w formie online

W zeszłym roku, kiedy AMF również nie mógł się odbyć. Organizatorzy postanowili wtedy uruchomić festiwal w formie online. Występy takich gwiazd Armin van Buuren, Don Diablo i David Guetta obejrzało ponad 7 mln ludzi na całym świecie. Tegoroczna edycja imprezy będzie miała prawdopodobnie podobny charakter.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →