Amsterdam Music Festival 2021 odwołany z powodu COVID-19

Fot. materiały promocyjne
News
 Amsterdam Music Festival 2021 - koronawirus znowu zwyciężył

Holenderska impreza odbywająca się w trakcie słynnego ADE została anulowana z powodu ograniczeń związanych z koronawirusem.

Amsterdam Music Festival 2021 – koronawirus znowu zwyciężył

Myśleliśmy, że czas pisania newsów o odwoływaniu kolejnych wydarzeń muzycznych mamy już za sobą. Niestety rzeczywistość mocno zweryfikowała nasz optymizm. Amsterdam Music Festival, który co roku odbywa się podczas Amsterdam Dance Event w Johan Cruijff Arena, nie odbędzie się  w tym roku z powodu rządowych ograniczeń dotyczących COVID-19.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Amsterdam Music Festival 2021 – prawie wszystkie bilety się wyprzedały

Organizatorzy ogłosili, że nie mogą zorganizować festiwalu, gdy stało się wiadome, że mogą wpuścić na tren imprezy jedynie 75% publiczności. Event miał odbyć w sobotę, 16 października i wedle słów organizatorów miał przyciągnąć ok. 40 000 gości. Na tegorocznej edycji festiwalu mieli wystąpić tacy wykonawcy, jak m.in.: Afrojack, Tiësto, Nicky Romero, Armin van Buuren i David Guetta. Prawie wszystkie bilety na Amsterdam Music Festival zostały wyprzedane. Wedle zapowiedzi kolejna edycja AMF odbędzie się 22 października 2022 roku.

Zorganizowaliśmy w ostatni weekend, po raz pierwszy od 1,5 roku, duży 3-dniowy festiwal w Rumunii, gdzie dziennie mieliśmy ok. 45 000 publiczność. Było to uregulowane, bezpieczne i zgodne z zasadami. Dziwie się, że w Holandii nie możemy tego powtórzyć. Najwyraźniej rządzący nie zdają sobie sprawy, jak ważna jest branża eventowa dla niesamowicie dużej grupy ludzi – skomentował sprawę dyrektor festiwalu Allan Hardenberg.

Armada Music – ADE 2016 Official Aftermovie

Amsterdam Music Festival 2021 w formie online

W zeszłym roku, kiedy AMF również nie mógł się odbyć. Organizatorzy postanowili wtedy uruchomić festiwal w formie online. Występy takich gwiazd Armin van Buuren, Don Diablo i David Guetta obejrzało ponad 7 mln ludzi na całym świecie. Tegoroczna edycja imprezy będzie miała prawdopodobnie podobny charakter.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →