Akai MPK Mini Plus – nowa klasyka?

fot. akaipro.com
Elektronika News
akai mpk mini plus

Ciężko na rynku o lepszy kontroler na start. Nowy MPK Mini Plus wygląda bardzo okazale i tym samym rzuca rękawicę Arturii. Posiada 37 miniklawiszy, 8 padów RGB MPC, wewnętrzny 2-ścieżkowy sekwencer, zaawansowaną łączność dla MIDI/CV/Gate i nie tylko.

Akai MPK Mini Plus – więcej niż kontroler

Najnowszy kontroler MPK Mini Plus ma 8 padów MPC oraz 37 klawiszy z dynamicznym układem Gen 2, co jest bez wątpienia zaletą, która jeszcze bardziej poszerzy możliwości komponowania melodii i harmonii. Znajdzie się więcej przestrzeni dla dwuręcznych akordów, arpeggiacji i układania solówek lub pejzaży dźwiękowych. Sprzęt zawiera niezwykle użyteczne funkcje, jak np. Pitch Bend i Modulation Wheel, które wspomogą kreatywność użytkowników. MPK Mini Plus może działać z funkcją standalone, co jest bardzo przydane podczas produkcji. Kontroler ten można również podłączyć do innych urządzeń USB lub 5-pinowego urządzenia MIDI, a złącze CV/Gate umożliwią Ci m.in. grę syntezatorami modułowymi. Dodatkowo przy zakupie kontrolera otrzymujemy oprogramowanie MPC Beats zawierające kilka wtyczek.

The new MPK Mini Plus | Akai Professional

Zobacz także: Munocast 014: daisy cutter & naked relaxing: „Nie należy mylić networkingu z kolesiostwem”

Akai MPK Mini Plus – cena

Dobrą wiadomością jest cena, ponieważ na najnowszy kontroler Akai będzie mógł sobie pozwolić niemal każdy. Już teraz sprzęt dostępny jest za 799 zł w sklepie Skylark. Jako wieloletni posiadacz Akai MPK Mini MK1 uważam, że w tym przedziale cenowym będzie to jedna z najlepszych opcji (o ile nie najlepsza) na budżetowy kontroler dla zajawkowiczów i nie tylko, tak że jeśli dopiero zaczynasz z produkcją muzyki, to powinna być opcja dla Ciebie. Zobacz, jak to działa w filmiku poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

MPK mini plus Hardware Overview | Akai Professional

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →