Orbital na punkowo. Słuchamy nowego singla brytyjskiej ikony techno

fot. via IMDb
News
Orbital i goście

Dziesiąty studyjny album brytyjskiego elektronicznego duetu Orbital ukaże się w przyszłym roku.

Orbital i goście

Optical Delusion, który ukaże się 17 lutego nakładem wytwórni London Recordings, to dziesiąty studyjny album w karierze braci Hartnoll i pierwsze premierowe wydawnictwo Orbital od czasu Monsters Exist z 2018 roku. Na trackliście znajdzie się dziesięć premierowych numerów z rejonów techno, trance i breakbeat oraz szereg kooperacji, w tym z takimi wykonawcami, jak Penelope Isles, Anna B Savage, The Little Pest, Dina Ipavic, Coppe, The Mediaeval Baebes i Sleaford Mods.

To właśnie z tym ostatnim zespołem brytyjski duet wyprodukował wspólnie pierwszy singiel promujący Optical Delusion zatytułowany Dirty Rats. Powstał także do niego fantastyczny teledysk, wyreżyserowany przez Luke’a Losey’a (Smiley) i nakręcony w Leysdown-on-Sea na wyspie Sheppey. Klip możecie obejrzeć poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Orbital & Sleaford Mods – Dirty Rat (Official Video)

W informacji prasowej Paul Hartnoll z Orbital opisuje utwór jako „oldschoolowy miks muzyki tanecznej z kawałkami Cabaret Voltaire, a nawet z twórczością The Shamen„. Jest tu trochę punkrockowo, ale przede wszystkim miło i głośno.

Z kolei Jason Williamson dodaje:

Trwająca kultura niemyślenia istnieje głównie z powodu braku edukacji i braku przysposobienia do krytycznego myślenia. Jak zmobilizować ludzi uwięzionych przez zabetonowany system? Właśnie na to pytanie stara się odpowiedzieć Dirty Rats.

30-lecie działalności

Na początku tego roku Orbital wydali retrospektywny LP z przeróbkami i remiksami 30 Something. Na potrzeby wydawnictwa swoje remiksy przygotowali między innymi Logic1000, John Tejada, Jon Hopkins i Shanti Celeste. Album ukazał się w ramach świętowania 30-lecia twórczości Orbital, które przypada na obecnie trwający rok.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →