Otwarta przestrzeń dla otwartych głów. After Ego w Szczecinie świętuje trzecie urodziny!

Fot. Materiały prasowe
Eventpromo
After Ego, Szczecin

W sobotę piętnastego października swoje urodziny obchodzić będzie klub After Ego. Będzie to doskonała okazja do odwiedzenia malowniczego ogrodu szczecińskiej miejscówki, spotkania znajomych twarzy i wytańczenia setek, jak nie tysięcy kroków w rytm najlepszej elektroniki.

After Ego po raz trzeci

Funkcjonujący od 2019 roku pod nową nazwą miejscowy lokal After Ego ulokowany jest w centrum miasta na dole pokaźnego neogotyckiego budynku z czerwonej cegły. Coś na wskroś Starego Maneżu w Gdańsku. Pięknie zaaranżowana przestrzeń od 2006 roku kojarzona jest z szeroko pojętym artyzmem za sprawą dziesiątek koncertów i imprez z muzyką elektroniczną. Dzięki temu AE trwale zapisało się na mapie Szczecina, w czym mocno pomogła mu zmiana właściciela pod koniec 2019 roku. Nowi, młodsi właściciele obiektu od pierwszego dnia postawili na zmiany. Wyremontowana odświeżona przestrzeń zmieniła nazwę z Alter na After Ego. Koneksje ze środowiskiem muzycznym jednego z właścicieli pozwoliły tchnąć w klub nowego ducha.

Latka lecą! Minęły już 3 odkąd Alter stało się After. Przetrwaliśmy sztorm i rozwijamy żagle. Sporo się nauczyliśmy i w najbliższej przyszłości rozszerzamy skale naszych działań. Obok regularnych imprez z muzyka elektroniczną spodziewajcie się licznych koncertów, wernisaży, warsztatów, projekcji filmowych. Pozostajemy otwartą przestrzenią dla otwartych głów. Tymczasem w trzecią sobotę października świetujemy! Pełny bar, malowniczy ogród, znajome twarze, dużo tańca, i masaż trzewi basem. Nie może Was zabraknąć! Zlatują się wszystkie ćmy!

– piszą organizatorzy w opisie wydarzenia.

Wokół klubu zbudowała się społeczność o wysokiej tolerancji i empatii. Obecna tu aura berlińskiej kultury klubowej sprawia, że miejsce jest pluralistyczne, przyjazne i można w nim czuć się bezpiecznie. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

After Ego, Szczecin, urodziny
Fot. Materiały prasowe

Wymuszone pandemią zamknięcie klubu nie zabiło we właścicielach zapału. After Ego na dobre powrócił do imprezowego obiegu, regularnie organizując imprezy z muzyką elektroniczną, koncerty, wernisaże, warsztaty czy projekcje filmowe. „Pozostajemy otwartą przestrzenią dla otwartych głów” – mówią o samych sobie. W trakcie urodzinowej imprez wystąpią: SoKool, Creamy, Thom Logic, Rats Milk, Yazza, Cetlot. Osoby z listy facebookowej do 23:00 wchodzą za darmo. Po tej godzinie cena regularna za wejście wynosić będzie 30 zł.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →