Otwarta przestrzeń dla otwartych głów. After Ego w Szczecinie świętuje trzecie urodziny!

Fot. Materiały prasowe
Eventpromo
After Ego, Szczecin

W sobotę piętnastego października swoje urodziny obchodzić będzie klub After Ego. Będzie to doskonała okazja do odwiedzenia malowniczego ogrodu szczecińskiej miejscówki, spotkania znajomych twarzy i wytańczenia setek, jak nie tysięcy kroków w rytm najlepszej elektroniki.

After Ego po raz trzeci

Funkcjonujący od 2019 roku pod nową nazwą miejscowy lokal After Ego ulokowany jest w centrum miasta na dole pokaźnego neogotyckiego budynku z czerwonej cegły. Coś na wskroś Starego Maneżu w Gdańsku. Pięknie zaaranżowana przestrzeń od 2006 roku kojarzona jest z szeroko pojętym artyzmem za sprawą dziesiątek koncertów i imprez z muzyką elektroniczną. Dzięki temu AE trwale zapisało się na mapie Szczecina, w czym mocno pomogła mu zmiana właściciela pod koniec 2019 roku. Nowi, młodsi właściciele obiektu od pierwszego dnia postawili na zmiany. Wyremontowana odświeżona przestrzeń zmieniła nazwę z Alter na After Ego. Koneksje ze środowiskiem muzycznym jednego z właścicieli pozwoliły tchnąć w klub nowego ducha.

Latka lecą! Minęły już 3 odkąd Alter stało się After. Przetrwaliśmy sztorm i rozwijamy żagle. Sporo się nauczyliśmy i w najbliższej przyszłości rozszerzamy skale naszych działań. Obok regularnych imprez z muzyka elektroniczną spodziewajcie się licznych koncertów, wernisaży, warsztatów, projekcji filmowych. Pozostajemy otwartą przestrzenią dla otwartych głów. Tymczasem w trzecią sobotę października świetujemy! Pełny bar, malowniczy ogród, znajome twarze, dużo tańca, i masaż trzewi basem. Nie może Was zabraknąć! Zlatują się wszystkie ćmy!

– piszą organizatorzy w opisie wydarzenia.

Wokół klubu zbudowała się społeczność o wysokiej tolerancji i empatii. Obecna tu aura berlińskiej kultury klubowej sprawia, że miejsce jest pluralistyczne, przyjazne i można w nim czuć się bezpiecznie. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

After Ego, Szczecin, urodziny
Fot. Materiały prasowe

Wymuszone pandemią zamknięcie klubu nie zabiło we właścicielach zapału. After Ego na dobre powrócił do imprezowego obiegu, regularnie organizując imprezy z muzyką elektroniczną, koncerty, wernisaże, warsztaty czy projekcje filmowe. „Pozostajemy otwartą przestrzenią dla otwartych głów” – mówią o samych sobie. W trakcie urodzinowej imprez wystąpią: SoKool, Creamy, Thom Logic, Rats Milk, Yazza, Cetlot. Osoby z listy facebookowej do 23:00 wchodzą za darmo. Po tej godzinie cena regularna za wejście wynosić będzie 30 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →