AADJA debiutuje w wytwórni kierowanej przez Ninę Kraviz

News
AADJA

Kanadyjska DJka i producentka AADJA wyda w grudniu swój najnowszy krążek Thought Dealer.

AADJA w wytwórni Niny Kraviz

Urodzona w w kanadyjskim mieście Newfoundland artystka o ksywie AADJA coraz mocniej zaznacza swoją obecność na scenie acid/house. Młoda DJka ma już na swoim koncie występy na imprezie  Synoid w nieistniejącym już Griessmuehle w Berlinie czy Endurance w Kopenhadze, Red Light Radio w Amsterdamie i Pervert MX w opuszczonym magazynie w Mexico City. Artystka zaliczyła również Boiler Room w kultowej Masonic Temple w Toronto. W 2019 roku ukazała się jej debiutancka winylowa EP-ka Celestial Path, wydana przez Pushmaster Discs.

Płyta spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, dzięki czemu AADJA uznawana jest za jedną z najlepszych DJek w Toronto i wymieniana jednych tchem z takimi głośnymi nazwiskami jak Ben Klock, Marcel Dettmann, Derrick May, Functionm, Mike Parker i Nina Kraviz. I to właśnie w wytwórni tej ostatniej artystki – трипAADJA wyda 11 grudnia swój najnowszy minialbum Thought Dealer. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wydawnictwo będzie zawierało 7 premierowych numerów z pogranicza acid,  techno i house. Fragmenty EPki możecie posłuchać poniżej.

AADJA – Thought Dealer – lista utworów

01. thought dealer
02. zappa valley
03. voices in the hall
04. neuro erotic
05. ear bubbles
06. hypomania
07. still wired

AADJA

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →