AADJA debiutuje w wytwórni kierowanej przez Ninę Kraviz

News
AADJA

Kanadyjska DJka i producentka AADJA wyda w grudniu swój najnowszy krążek Thought Dealer.

AADJA w wytwórni Niny Kraviz

Urodzona w w kanadyjskim mieście Newfoundland artystka o ksywie AADJA coraz mocniej zaznacza swoją obecność na scenie acid/house. Młoda DJka ma już na swoim koncie występy na imprezie  Synoid w nieistniejącym już Griessmuehle w Berlinie czy Endurance w Kopenhadze, Red Light Radio w Amsterdamie i Pervert MX w opuszczonym magazynie w Mexico City. Artystka zaliczyła również Boiler Room w kultowej Masonic Temple w Toronto. W 2019 roku ukazała się jej debiutancka winylowa EP-ka Celestial Path, wydana przez Pushmaster Discs.

Płyta spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, dzięki czemu AADJA uznawana jest za jedną z najlepszych DJek w Toronto i wymieniana jednych tchem z takimi głośnymi nazwiskami jak Ben Klock, Marcel Dettmann, Derrick May, Functionm, Mike Parker i Nina Kraviz. I to właśnie w wytwórni tej ostatniej artystki – трипAADJA wyda 11 grudnia swój najnowszy minialbum Thought Dealer. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wydawnictwo będzie zawierało 7 premierowych numerów z pogranicza acid,  techno i house. Fragmenty EPki możecie posłuchać poniżej.

AADJA – Thought Dealer – lista utworów

01. thought dealer
02. zappa valley
03. voices in the hall
04. neuro erotic
05. ear bubbles
06. hypomania
07. still wired

AADJAPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →