LAS FESTIVAL 2023

LAS FESTIVAL 2023

Lokalizacja

LAS Festival staje się coraz poważniejszym kandydatem do miana najlepszego letniego eventu w naszym kraju. Z całą pewnością zasłużył na zeszłorocznego Munoluda w kategorii festiwal DIY – nagroda publiczności mówi sama za siebie. Papierkiem lakmusowym określającym odpowiedni kierunek obrany przez organizatorów jest z pewnością frekwencja, która z roku na rok obficiej zapełnia przepiękny krajobraz wokół. LAS z małego festiwalu na kilkaset osób stał się potężną produkcją z artystami najwyższych lotów.

LAS FESTIVAL 2023 - najważniejsze informacje

Las Festival 2023 odbędzie się w dniach 26.06-03.07 w Paczynie.

Organizatorzy LAS Festival od kilku lat z sukcesem tworzą wypełnioną chillem, poczuciem wolności i jedności przestrzeń, w której każdy jest mile widziany i może w 100% czuć się sobą. Choć od 26 czerwca do 3 lipca w Paczynie czekać będzie cała masa warsztatów, pokazów, wystaw i stoisk, to, oczywiście, najważniejszym punktem programu będzie, jak zawsze, muzyka.

To zdecydowanie nie jest butikowy, mały feścik, dużo mniej istotny od Audioriver, Wisłoujścia czy Up To Date, który można ignorować, ale jeden z najważniejszych polskich eventów z muzyką elektroniczną. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości, bo do Paczyna jeździmy rok do roku i obserwujemy, jak fantastycznie ten festiwal się rozwija.

Na LAS Festival nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapraszać ekstraligę muzyki elektronicznej, zachowując kameralną aurę wydarzenia. Coraz lepsze nazwiska, produkcja, technika – to fakt. Najważniejszy jest jednak pierwiastek ludzki w tym całym zamieszaniu, który niezmiennie generuje magię, o której mogą tylko pomarzyć niektóre gigantyczne, imprezowe marki w naszym kraju.

 

LAS FESTIVAL 2023 - line-up

MAD PROFESSOR
FREEDY K
HARRISON BDP
JANUS RASMUSSEN (KIASMOS)
HYPNOISE

 

LAS FESTIVAL 2023 - Newsy

LAS FESTIVAL 2023 - relacje

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →