SUMMER CONTRAST 2023

SUMMER CONTRAST 2023

Lokalizacja

Summer Contrast to festiwal muzyki elektronicznej, który zaprasza Ciebie i Twoich przyjaciół na prywatną polanę położoną w pięknej dolinie, otoczonej rzeką Rega. Położony w samym centrum Pomorza, gdzie można dostać się w łatwy sposób dowolnym środkiem transportu.

To festiwal dedykowany ludziom, którzy cenią szeroko pojętą sztukę, muzykę i nowe doświadczenia. Przekraczając bramy Summer Contrast, na pięć dni, wkraczasz do krainy muzyki, natury, miłości i tolerancji. Tutaj możesz zawsze spodziewać się różnorodności muzycznej i szerokiego przekroju stylistycznego, który zapewni grono starannie wyselekcjonowanych lokalnych i zagranicznych artystów.

 

 

SUMMER CONTRAST 2023 - najważniejsze informacje

Summer Contrast 2023 odbędzie się w dniach 19-24.07.2023 w Rogalinku.

Przygoda z jednym z największych festiwali naturalnych w Europie Wschodniej powraca. Summer Contrast odbywający się na rogalińskiej łące w województwie zachodnio-pomorskim co roku ściąga fanów muzyki elektronicznej, ambientu oraz techno. Festiwal to nie tylko muzyka, lecz także warsztaty samorozwojowe, spotkania, sesje medytacyjne i oddechowe oraz wiele innych aktywności, które zadowolą najgorliwszych fanów duchowości oraz natury. Wokół polany nad pozytywnym przebiegiem całego wydarzenia czuwają drewniane zwierzęta, których grono jest co roku rozbudowywane.

Na ten moment wiemy o obecności kilku muzycznych scen – Oak StageParadisoPsychodelic StagePiramideShroom StageChillout Garden i scenie niemieckiej inicjatywy o nazwie Culture Trucking. Jak każdego roku na Summer Contrast wystąpi starannie wyselekcjonowana grupa artystów tworzących muzykę elektroniczną.

 

SUMMER CONTRAST 2023 - line-up

BRITTA ARNOLD
CALESSI
ELIAS DORE
ERIK FRANCA
JAN OBERLAENDER
JMEEE
LILY JOY
LUCAS GONZALES
MARCUS HENRIKSSON
MAZUKO
MILA STERN
MIMI LOVE
MIDAS 104 LIVE
PARALELLE LIVE
RODHAD
SARAH KREIS
SARAH WILD
SVEN DOHSE
TONY CASANOVA LIVE
WHITECAT
VITALIC LIVE
ADY TOLEDANO
ALINKA
CARBON BASED LIFEFORMS LIVE
CELICE
DAVID DORAD
EXTRAWELT LIVE
CHRIS SCHWARZWALDER
GUNTHER SCHWARZ
GUY J
KOLLEKTIV TURMSTRASSE
KOTOE
LUNA CITY EXPRESS
MADMOTORMIQUEL
MARCEL DETTMANN
MIRA
MILA STERN
PAULI POCKET
OGAZON
SAGAN UNDERS

 

SUMMER CONTRAST 2023 - Newsy

SUMMER CONTRAST 2023 - relacje

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →