Summer Contrast – jeden z nielicznych festiwali tego lata rusza już w tę środę

Eventpromo Festiwale

Od 5 do 10 sierpnia na rogalińskiej łące odbędzie się jeden z najlepszych, kameralnych festiwali z muzyką elektroniczną w naszym kraju - Summer Contrast.

Ostatni taniec na Rogalińskiej łące

Czasami, aby powstało coś nowego, coś musi się zakończyć. W związku z czym po raz ostatni zapraszamy Was do wspólnego tańca w naszej krainie muzyki, miłości, natury, tolerancji oraz wzajemnego szacunku i zrozumienia

Takimi słowami wprowadzają nas w tegoroczną edycję zatytułowaną Last Dance organizatorzy Summer Contrast.

Jeśli jeszcze kogoś nie było na tym bajkowym festiwalu typu DIY (Summer Contrast od lat zostaje nominowany w tej kategorii w naszym rankingu Munoludy), ma ostatnią okazję aby spotkać się w utopijnym świecie łączącym muzykę z naturą.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Utopijny świat gdzieś na północy kraju

„Summer Contrast pobudza wszystkie zmysły: słuch niesamowitymi dźwiękami artystów z różnych bajek, wzrok ciekawymi ludźmi i niespotykaną scenografią oraz węch nieprawdopodobnym umiejscowieniem w samym środku natury. Wszyscy są tam, by dawać – czuje się wielki impuls kreatywności. Doświadczenie to słowo klucz – dlatego nie rozpisując się dalej – warto to przeżyć.” – tak puentowaliśmy relację z naszej wizyty w 2018 roku.

Muzyczna uczta dla fanów elektroniki

Tegoroczna edycja odbędzie się łącznie na 4 scenach, oferując przekrojowy wachlarz gatunkowy. Skompletowany skład na scenach Piramide, OAK, Shroom oraz Chillout to koktajl złożony głównie z muzyki trance’owej, orientalnej, house i techno. Warto odnotować, że festiwal słynie z doskonałego nagłośnienia, zaś w tym roku szykuje prawdziwą petardę – na jednej ze scen zostanie postawiony prawdopodobnie najlepszy soundsystem na świecie – Lambda Labs.

Podczas 5 dni usłyszymy m.in króla winylowego grania z Cocoon Andre Galuzziego, legendarny duet Kollektiv Turmstrasse, reprezentacje Berlińskich klubów w postaci Mimi Love oraz Miry, Jacka Sienkiewicza czy rezydentów festiwalu – Gunther Schwarz i Deaf Can Dance.

Poza strefą muzyczną Summer Contrast ma do zaoferowania bogatą warsztatową stronę festiwalu – masaże, tworzenie amuletów, podstawy ceramiki, konstrukcja totemów oraz joga.

Summer Contrast Festival 2020 – time-table

Poniżej prezentujemy tegoroczny time-table. Warto być od początku do końca na jednym z niewielu festiwali, które odbędą się tego lata w Polsce.

Summer Contrast Festival 2020 – bilety

Jeśli jeszcze nie macie wejściówek na tegoroczną edycję festiwalu, nic straconego. Bilety są jeszcze dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl. Do zobaczenia w Rogalinku!

fotosy: Albert Pokornowski i Xaver RevaxPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →