Summer Contrast Festival 2020 : LAST DANCE – to będzie COŚ!

Eventpromo Festiwale

Już niespełna 2 tygodnie dzielą nas od imprezy, która zapowiada się na jedną z najlepszych tego lata. Summer Contrast Festival 2020: LAST DANCE będzie klimatyczny i doskonały muzycznie.

Summer Contrast Festival 2020 : LAST DANCE – najlepsza impreza tego lata? 

Tego lata największych festiwali, z wiadomych przyczyn, nie będzie. Możemy za to liczyć na mniejsze wydarzenia, które swoim klimatem potrafią stworzyć o wiele lepszą atmosferę niż wiele spośród największych eventów. Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna edycja, niestety ostatnia, Summer Contrast Festival znajdzie się w ścisłej czołówce rzeczonego grona kameralnych imprez.

Jak co roku, tak i w 2020 organizatorzy tego magicznego wydarzenia zapraszają nas na kilka dni do Rogalinka. Wydarzenie od lat cieszy się dużą popularnością. Przede wszystkim dzięki malowniczym okolicznościom przyrody i świetnemu line-upowi, w którym znajdziemy wiele naprawdę ambitnych artystów i artystek.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Summer Contrast 2019

Summer Contrast Festival 2020 : LAST DANCE – line up

Kogo usłyszymy w tym roku? Okazuje się, że organizatorzy wspięli się na wyżyny bookerskie. Co powiecie na imprezę, na której przekrój muzyczny najlepiej określi rozpięcie między Mirą, która niedawno zaprezentowała się polskiej publice na Garden of God w Las Palace, a Andree Galluzzim.

Mira – Mayan Warrior x Robot Heart Link Up – Burning Man 2019

Jeśli do tego dodamy Jacka Sienkiewicza, Kollektiv Turmstrasse, MIMI LOVE i REY&KJAVIK oraz mnóstwo lokalnych artystów, otrzymamy jedyną w swoim rodzaju propozycję imprezową tego lata. Osobiście muszę przyznać, że zacząłem już przebierać nogami na samą myśl o muzycznym spotkaniu z takim gronem doskonałych artystów. A to nie koniec, bowiem organizatorzy przygotowali dla nas jeszcze kilka innych niespodzianek, o których dowiemy się niebawem. Będziemy Was informować!

Mimi [email protected] 2019

Summer Contrast Festival 2020 : LAST DANCE – informacje 

Summer Contrast Festival 2020 : LAST DANCE odbędzie się w dniach 5-10 sierpnia, jak zwykle w Rogalinku. Impreza zapowiada się naprawdę świetnie. Bilety na wydarzenie można nabyć przez stronę Biletomat.pl. Naprawdę polecamy!

SUMMER CONTRAST FESTIVAL 2020: LAST DANCE

Biletomat.pl
250 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →