Zapodawaj beaty ze znajomymi przy pomocy Endless

News
endless

Endless to nowa, prosta aplikacja do wspólnego tworzenia muzyki. Użytkownicy do wyboru mają setki beatów, sampli, pętli i ścieżek.

Endless – baw się muzyką ze znajomymi

Endless to prosta aplikacja pozwalająca komponować w czasie rzeczywistym muzykę ze znajomymi. Do zabawy wystarczy nam komórka lub tablet. Z pewnością jej premiera nadchodzi w idealnym momencie – kwarantanna sprawiła, że jesteśmy odizolowani i szukamy ze sobą jakiegokolwiek kontaktu. Teraz możemy razem z innymi tworzyć własne, autorskie kawałki.

Endless posiada mnogość funkcji dla użytkowników o zróżnicowanych poziomach zaawansowania. Producenci chwalą się, że ich produkt przeznaczony jest zarówno dla zupełnych amatorów, jak i profesjonalnych twórców. Endless zawiera dodatkowo czat, ułatwiający wspólną pracę nad muzyką.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Endless za darmo na 2 miesiące

Aplikację można wypróbować całkowicie za darmo przez okres dwóch miesięcy. Później za jej używanie trzeba będzie płacić abonament, ale użytkownicy otrzymają dostęp do większej ilości narzędzi i bazy dźwięków. Endless można ściągnąć z tego adresu.  Na razie dostępna jest jedynie wersja na system iOS.

Endless to kolejna aplikacja, z której możemy korzystać za darmo w czasie trwania pandemii. Przypomnijmy, że w marcu Korg i Moog również udostępniły swoje muzyczne programy do robienia muzyki.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →