Wystawa „History of House” ponownie do obejrzenia na Ibizie i Wyspach Brytyjskich

Fot. Davey Brown Art
News
History of House

Wystawa History of House, zainicjowana przez artystę z Newcastle Daveya Browna, wraca na Ibizę i Wyspy Brytyjskie. Sprawdźcie sami, jakich muzyków uwieczniono na obrazach.

Wystawa ponownie do obejrzenia

Po udanym sezonie i pokazaniu w Londynie, Newcastle i Ibizie w 2019 roku, History of House ma wrócić do Wielkiej Brytanii i na Ibizę w listopadzie tego roku. Wystawa skompilowana została przez artystę Daveya Browna i zawiera portrety największych gwiazd muzyki house, takich jak Carl Cox, Frankie Knuckles i Pete Tong. Wydarzeniu towarzyszą odczyty wierszy i opowiadań, również napisanych przez Browna. Event ma na celu uchwycenie bogatej historii muzyki house, w tym początków scen w Wielkiej Brytanii i Ibizie, kultowych klubów muzycznych i legendarnych DJ-ów będących w centrum tego wszystkiego.

Davey Brown

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Będąc sam wieloletnim fanem muzyki house, Brown był w stanie dokładnie przedstawić jej historię w swoich pracach. Dodaje to wystawie osobistego posmaku. Na początku w 2019 roku History of House nagle stał się czymś więcej niż tylko wystawą sztuki, zapraszając do występów DJ-ów, takich jak legendarnego DJ-a Alfredo i Glena Horsborougha z Defected Croatia.

History of House — wystawa

Sukces wystawy History of House

Wystawa została przyjęta z radością przez publiczność i okazała się ważnym wydarzeniem do obejrzenia w 2021 roku. Prawie trzydzieści terminów w Wielkiej Brytanii i na Ibizie zostało przełożonych w 2020 roku z powodu pandemii Covid 19, jednak oczekuje się, że wystawa osiągnie w tym roku nowe rekordy oglądalności. Chociaż żadne daty nie zostały jeszcze potwierdzone, jej niedawny sukces w Newcastle sprawił, że –Historia House’u uświetni wiele galerii dużych miast w Wielkiej Brytanii, w tym Manchester, Glasgow i Dublin.

Powróci również do słynnej Café Mambo na Ibizie. Planowane są również wyjazdy wystawy do Stanów Zjednoczonych, na Cypr i Bliski Wschód. Więcej informacji na temat wystawy sztuki House of History, jej przyszłych dat i Daveya Browna można znaleźć na jego stronie internetowej.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →