’Wisłoujście’ – nowa impreza Smolnej i Sfinks700!

News

Morze, Wisła, plaża, zabytkowa architektura, dużo słońca i pięknych elektronicznych dźwięków - tak w kilku słowach można opisać najnowszy projekt na naszej scenie.

Smolna i Sfinks700 przy wsparciu największych polskich klubów z muzyką elektroniczną  –  krakowskiego Prozaka, poznańskiej Tamy, czy wrocławskiej  Pralni łączą siły i przygotowują zupełnie nowy muzyczny projekt w zabytkowej Twierdzy Wisłoujście.   

 

„Wisłoujście” to nowe dzienne święto muzyki elektronicznej. Impreza odbędzie się 25 sierpnia w wyjątkowej lokalizacji i pięknej scenerii — w zabytkowej Twierdzy Wisłoujście. Obiekt znajdujący się przy dawnym ujściu Wisły do Zatoki Gdańskiej w 2018 roku uzyskał status pomnika historii i jest unikatowym zabytkiem na skalę kraju. 

Organizatorzy mają ambitne założenia co do festiwalu – przewaga polskich artystów w line-upie, lokalni promotorzy i ciekawi artyści opiekujący się oprawą wizualną imprezy.
Wisłoujście to przede wszystkim dzienna impreza – główny ciężar wydarzenia zostaje przesunięty na środek dnia. Organizatorzy, oprócz muzyki, kładą duży nacisk na  wizualny aspekt wydarzenia. Na miejscu możecie spodziewać się dedykowanych dekoracji i scenografii wpisanych w architekturę Twierdzy. Na teren festiwalu zostanie zaadoptowana cała wewnętrza i zewnętrzna część wyspy. 

Bilety na to wydarzenie są dostępne od 18 lipca, a ich liczba będzie mocno ograniczona ze względu na zabytkowy profil lokacji. Czekamy na pierwsze lineupowe ogłoszenie!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →