Wielki klasyk „Café Del Mar” kończy 30 urodziny i ponownie trafia do sprzedaży

fot. materiały prasowe
News

Trudno uwierzyć, że kultowe Café Del Mar Energy 52 obchodzi już 30. urodziny. Aby to uczcić, klasyczny trance'owy hymn otrzyma nową serię winylowych remasterów i remiksów. Pierwszym wydawnictwem z tej serii będzie winylowa reedycja oryginalnego utworu. Kawałek pojawi się w połączeniu z popularnym remiksem Three N One. Sprawdź szczegóły wydawnictwa!

Energy 52 – Café Del Mar

Ikoniczny trance’owy hymn został pierwotnie wydany na początku lat 90. i zdefiniował całą erę muzyki tanecznej. Jego dziedzictwo trwa do dziś, zaś nowe pokolenia fanów zakochują się w tej ponadczasowej melodii. Nie ma wątpliwości, że celebracja tego utworu będzie trwać wiecznie.

 Café Del Mar
Café Del Mar / fot. materiały prasowe

Produkcja została nazwana na cześć słynnego chillout baru na Ibizie. Piosenka przywołuje hedonistyczny, relaksujący vibe, przepełniony radością z życia. Nieważne, czy słuchamy tego utworu w domu, na plaży czy w klubie. To jeden z tych kawałków, które zawsze wywołują uśmiech na twarzy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Powrót trance’u w nowym wcieleniu

To nie pierwszy raz, kiedy taneczny klasyk autorstwa niemieckich producentów – Paula Schmitz-Moormanna i Haralda Blüchela – zostaje uczczony specjalnym wydaniem w ramach rocznicy. W 2017 roku Superstition Records wydało kompilację Café Del Mar z 22 remiksami artystów z kręgu muzyki elektronicznej z całego świata. Rok później włoski duet Tale Of Us pokusił się o własną interpretację utwory z okazji 25-lecia istnienia trance’owego hymnu. Równie ciekawie wypadł remiks Paula van Dyka z zeszłego roku. Café Del Mar był, jest i będzie z nami już na zawsze.

Wielki klasyk "Café Del Mar" kończy 30 urodziny i ponownie trafia do sprzedaży

Pierwsze wydawnictwo niemieckiego klasyka

Pierwotne wydanie utworu przypadło na rok 1993, szybko stając się hymnem dla rozwijającej wówczas sceny muzyki trance. Eteryczne melodie i rozmarzony wokal urzekają słuchaczy już przez ponad dwie dekady. Kawałek stał się jednym z najbardziej kultowych utworów tanecznych wszech czasów. Świętując 30. rocznicę powstania utworu, nie ma wątpliwości, że jego dziedzictwo zainspiruje nowe pokolenia fanów muzyki tanecznej na kolejne lata. Zamówienia urodzinowej kompilacji od Energy 52 można dokonać na platformie Bandcampu.

Energy 52 – Cafe Del Mar

———————————————————————————————————————————

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy. Dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →