VTSS łączy siły z Young Leosią. Singiel już niebawem

Fot. facebook.com/vtssvtssvtss/ instagram.com/youngleosia/
News
VTSS x Young Leosia

VTSS kontynuuje swoją znakomicie rozwijającą się karierę DJ-ki i producentki. Czołowa artystka polskiej i już także światowej sceny klubowej podzieliła się informacją o nadchodzącym singlu, do którego współtworzenia zaprosiła doskonale znaną w naszym kraju raperkę i DJ-kę, Young Leosię. Premiera utworu już w przyszłym tygodniu.

Martyna Maja ani myśli się zatrzymywać. Liczne bookingi na całym świecie, spływające zewsząd słowa uznania i kolejne sukcesy, w tym m.in. zwycięstwo w ostatniej edycji plebiscytu Munoludy 2022, w którym VTSS zgarnęła statuetkę w kategorii DJ/DJ-ka/Live Act Techno – to tylko wycinek tego jak wyglądają ostatnie tygodnie z życia polskiej artystki, która stała się pierwszoligową postacią jeśli chodzi o scenę elektroniczną.

VTSS – fot. facebook.com/vtssvtssvtss/

VTSS. Pasmo sukcesów

Co warte podkreślenia, Martyna została doceniona również w innej kategorii, a mianowicie Producent/Producentka Roku, w której zajęła III miejsce, tuż za zwycięzcą, czyli Deasem, oraz Bartoszem Kruczyńskim aka Earth Trax, Pejzaż. Nic w tym dziwnego – kolejne premiery to jasne dowody na to, że w zakresie autorskiej twórczości VTSS ma równie wielki potencjał. Wydanie albumu nakładem tak renomowanej wytwórni jak Ninja Tune jest tego najlepszym potwierdzeniem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

VTSS zaprasza Young Leosię

Tymczasem już niebawem będziemy mogli kolejny raz przekonać się o producenckich umiejętnościach Polki. VTSS zapowiedziała premierę nowego singla, do którego nagrania zaprosiła rodaczkę, a mianowicie Young Leosię. Popularna raperka i DJ-ka pojawi się gościnnie w singlu zatytułowanym try it. Zgodnie z informacją opublikowaną na fanpage’u VTSS, utwór ukaże się w przyszłą środę, czyli 5 kwietnia.

Czego można się spodziewać? Nie próbujmy szukać odpowiedzi na to pytanie – zamiast tego dajmy się zaskoczyć. VTSS już niejednokrotnie udowadniała swoją sympatię do rapu, o czym świadczy choćby utwór Body Mind Hell. Z kolei Young Leosi nie są obce elektroniczne rejony – wszak sama od lat z powodzeniem odnajduje się w roli DJ-ki. Jaki zatem będzie efekt połączenia sił obu pań? Przekonamy się już niebawem!

VTSS – Body Mind Hell


Tekst powstał przy okazji przypadającego 1 kwietnia Prima Aprilis i ma charater żartu, a przedstawiona w nim sytuacja jest fikcyjna.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →