Up To Date Festival 2023 ogłasza pierwszych artystów

via facebook.com/vielsvls
News
Viels

Tegoroczna edycja Up To Date Festival będzie wyjątkowa pod kilkoma względami. Białostocki szlagier nie dość, że zmienia lokalizację to jeszcze wraca do korzeni, prezentując wyłącznie artystów ze świata muzyki elektronicznej. Właśnie poznaliśmy pierwsze nazwiska. Sprawdź szczegóły.

Up To Date Festival. Idzie nowe

Czternasta edycja Up to Date Festival w Białymstoku ponownie skupi się wyłącznie na muzyce elektronicznej w różnych jej odmianach. Festiwal wraca zatem do korzeni! Na dwóch scenach usłyszymy artystów ze scen techno, basowej czy muzyki eksperymentalnej oraz kultury tanecznej. W tym roku festiwal nawiąże do klasycznych rave’ów w formule secret location. Tegoroczna edycja odbędzie się 23-24 czerwca a format imprezy działać będzie od godzin popołudniowych do późnego poranka.

Up To Date
fot. Krzysztof KArpiński

W tym roku festiwal zmieni swoją lokalizację z białostockiego Stadionu Miejskiego na tajemniczą, poprzemysłową lokację blisko zieleni. Dla wszystkich gości spoza Białegostoku ważną i godną przypomnienia informacją jest też fakt, że miasto otaczają rezerwaty przyrody i naturalne stare lasy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jesteśmy niemiłosiernie podekscytowani naszą nową miejscówką. Ubranie jej w płaszczyk marki Secret Location daje nam nowe, świeże możliwości, wyzwala świeżą energię do działania i nowe, szalone pomysły. Pozwala spuścić ręczny hamulec, który pojawiał się już w “rutynie” przygotowywania wcześniejszych edycji Up To Date

– Jędrzej Dondziło, dyrektor programowy festiwalu

Czytaj także: Techno perła na horyzoncie. Surgeon wydaje album dla Tresora

Pierwsze skrzypce w weekend letniego przesilenia odgrywać będzie jak zwykle muzyka. Na dwóch scenach usłyszymy brzmienia, których kierunki programowe wyrastają ze scen Pozdro Techno oraz Beats. Pierwsi ogłoszeni artyści to: 2 Bad Mice, Amulador, Andrea Belfi, Civilistjävel!, Commodo, D-Leria, Dynasonic, Fireground, Luigi Tozzi, Mareena b2b Kerrie, Maria W Horn, Moonlight Resort & Spa, Mun Sing, Ossia, Puce Mary, Rhyw, Sedvs, DJ Slugo, Surgeon, YAC i Zenker Brothers. Kolejny rzut programowy już niebawem!

DJ Pete b2b Surgeon | Up To Date Festival 2020 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →