Trent Reznor dzieli się fragmentami nowej muzyki

News
Trent Reznor i Atticus Ross ponownie razem

Głównodowodzący Nine Inch Nails - Trent Reznor oraz Atticus Ross zaprezentowali urywki soundtracku do nowego filmu Davida Finchera - Mank.

Trent Reznor i Atticus Ross ponownie razem

Trent Reznor i Atticus Ross ponownie napisali muzykę filmową. Po tym, jak panowie wygrali 18 września 2020 roku nagrodę Emmy za ścieżkę dźwiękową do serialu Watchmen, dziś prezentują fragmenty kompozycji, która usłyszeć będzie można w filmie Mank Davida Finchera.

Muzycy udostępnili rezultat swojej współpracy za pomocą witryny thewhitewinecameupwiththefish.com. Na stronie tej znajdziecie również  ponad 200 zdjęć z filmu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Trent Reznor i Obywatel Kane

W Manku reżyser przedstawia historię Hermana J. Mankiewicza i jego zmagań podczas pisania scenariusza do legendarnego Obywatela Kane’a. W tytułową rolę Manka, czyli Mankiewicza, wcielił się Gary Oldman. Oprócz niego, na ekranie zobaczymy Amandę Seyfried, Lily Collins, Charlesa Dance’a, czy Arlissa Howarda. Premiera tytułu przewidziana jest na 4 grudnia na Netfliksie. Wcześniej, bo w listopadzie film będzie wyświetlany w wybranych kinach. Seanse rozpoczną się od 20 listopada.

Mank – Zwiastun

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →