Nine Inch Nails zagrali elektryzujący koncert w składzie z lat 90.

fot. loudwire.com
News
Nine Inch Nails w galerii rockowych sław

Nine Inch Nails wystąpili ze specjalnym show w Blossom Music Center na obrzeżach Cleveland.

Nine Inch Nails w galerii rockowych sław

Grupa Nine Inch Nails została wyróżniona w 2020 roku w ramach Rock And Roll Hall Of Fame, jednak z powodu pandemii uroczystość wprowadzenia zespołu do galerii rockowych sław została przesunięta, i to dwukrotnie.

Teraz jednak wszystko poszło już zgodnie z planem i w ubiegłą sobotę Trent Reznor mógł oficjalnie świętować. Przy tej okazji założyciel i jedyny stały członek projektu Nine Inch Nails dał specjalny koncert, na który zaprosił muzyków towarzyszących mu na scenie i w studiu na przestrzeni ostatnich 30 lat. Niektóre kawałki NIN zagrane w Blossom Music Center na obrzeżach Cleveland wykonał w kultowym składzie z lat 90., czyli z multiinstrumentalistą Chrisem Vrenną, basistą Dannym Lohnerem, klawiszowcem Charliem Clouserem i, przede wszystkim, gitarzystą Richardem Patrickiem, frontmanem Filter, który opuścił zespół w 1993 roku po kłótni z Reznorem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kultowy skład, kultowe numery

Muzycy wykonali wspólnie kawałki Eraser, Wish, Sin i Gave Up. Występ NIN był transmitowany na żywo w Internecie. Jego fragmenty możecie zobaczyć poniżej:

NIN – Head Like a Hole

NIN – Wish

Koncert otworzył brytyjski zespół industrialny Nitzer Ebb. To jedna z ulubionych grup Reznora, która pojawiła się na scenie w połowie lat 80. i miała duży wpływ na rozwój rocka industrialnego.

Ostatnie albumy Nine Inch Nails Ghosts VI: Locusts i Ghosts V: Together – zostały wydane w marcu 2020 roku. Zespół powrócił z trasą koncertową w 2022 roku z supportami w postaci takich artystów, jak Yves Tumor, 100 gecs, Ministry, Boy Harsher i Nitzer Ebb. Na razie nie wiemy, czy członkowie NIN planują większą trasę po Europie, ani czy odwiedzą w jej ramach Polskę.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →