The X Festival – jedyne (na ten moment) takie wydarzenie we wrześniu

fot. materiały prasowe
Eventpromo Festiwale Zapowiedzi
the x festival

Masz ochotę na przedłużenie urlopu, bądź nie możesz na niego sobie pozwolić w pierwszych miesiącach lata? Na szczęście nic straconego, bo na samym początku września odbędzie się zupełnie nowy festiwal, zarówno z ciekawą oprawą jak i wyjątkowymi reprezentantami krajowej sceny elektronicznej. Oto pierwsze spojrzenie na The X Festival.

„Coś dla ciała i umysłu”

Nie tak dawno wrzuciliśmy do sieci nasz najnowszy przewodnik po najlepszych festiwalach z muzyką elektroniczną w Polsce. Zauważyliśmy, że w tym roku nie było takich wydarzeń, które miałyby się odbyć we wrześniu – dziś to się zmieniło. Na samym początku dziewiątego miesiąca roku, w miejscowości Irenów koło Opoczna odbędzie się pierwsza edycja zupełnie nowego projektu – The X Festival. Organizatorzy wydarzenia uchylili nam nieco rąbka tajemnicy:

Nie wiemy, ilu nas będzie. Nie wiemy, co z tego wyniknie. Wiemy tylko, że będzie pięknie i że tego weekendu nie zapomnicie. Wiemy, że zaprezentujemy Wam najlepszej jakości w Polsce muzykę elektroniczną na 3 wspaniałych scenach – głównej The X Stage, szalonej, psytransowej Circus Stage oraz ambientowej, spokojniejszej Chill Stage, wraz z pewną ideą, którą chcemy się z Wami podzielić. Ideą społecznego eksperymentu, w którym połączymy wspólnie otwartość ciała, umysłu i psyche. Razem sprawdzimy, czy ludzkość dalej jest ludzka. Czy chcemy dalej być ze sobą, czy chcemy rozwijać się jako gatunek, czy chcemy zrozumieć, kim jest i kim może stać się człowiek. The X Festival będzie wszechświatem w pigułce. Zagłębimy się w siebie, damy się porwać dzikości w tańcu, otworzymy swoje umysły, podzielimy się ideami, siądziemy w kręgu, zawyjemy do księżyca i wyjedziemy inni. Być może już na zawsze. Oprócz 3 scen muzycznych zaprosimy Was na program warsztatów i wykładów. Kierujemy go do ludzi, dla których zabawa nie wyklucza się ze zdobywaniem wiedzy, a wręcz zdobywanie wiedzy może być zabawą samą w sobie. Warsztaty będą skupiały się wokół tematyki człowieka przyszłości. Chcemy z Wami porozmawiać o tym, jak świat się zmienia i gdzie widzicie w nim miejsce dla siebie. Łączymy ideę świadomości ze światem nauki. Chcemy pokazać, że życie świadome to zadawanie pytań, a nauka może być fascynująca i spójna z tym, w co już prawdopodobnie wierzycie. Chcielibyśmy, żeby ten festiwal był dla Was czymś więcej niż kolejną weekendową imprezą. Chcemy, żeby pewne aspekty Was się tu urodziły, pewne rozwinęły a pewne umarły i zostały pogrzebane. Zatańczmy razem na kościach starej cywilizacji! Już wiecie, po co tu przyjedziecie. Dajcie nam trochę otwartości, zaufania i swojego czasu, a my zajmiemy się resztą. Do zobaczenia na The X Festival – napisali organizatorzy

The 100 Festival aftermovie 2022

Przedstawiciele ogłosili już pierwszą partię artystów i wygląda ona naprawdę imponująco. Wkrótce też mają być ogłaszane kolejne nazwiska, więc warto ich obserwować: Mihvu, Filip Sonik, Mazi, Sima, VHT, KÆS, Gibon, Sickdat, Jagsonify, Shponte, Amalgamat, Nag Champa, Nikita Liubych, polishe_me, Cokolwieck, Emil Witt, Johnny J, HBL, Eylau, Basskuda, Kuryjano, Voytech, Selva d, VRBLV, Synesthesia, Andra, Wakati, Solar Tsunami, Naraska, G4BE oraz Livvy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Granie W Zamieszanie #3 – Mihvu

The X Festival – bilety

Wejściówki na wrześniowy The X Festival możecie nabyć u naszych przyjaciół w Biletomat.pl. Pierwsza pula dostępna do końca czerwca lub wyczerpania zapasów w cenie 200 zł. Dodatkowo bilet na parking, gdzie możecie zaparkować również kamperem kosztuje 20 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →