Terraforma Festival 2023 – pomost między naturą a dźwiękiem. Znamy pierwsze nazwiska

via facebook.com/terraformafestival
News
Terraforma

Terraforma to międzynarodowy festiwal muzyczny poświęcony eksperymentom artystycznym i zrównoważeniu środowiskowemu. Ósma edycja odbędzie się między 9 a 11 czerwca w epickiej przestrzeni mediolańskich lasów Villa Arconati. Sprawdź szczegóły.

Terraforma – elektroniczny skarb na obrzeżach Mediolanu

Terraforma unowocześnia koncepcję doświadczenia muzycznego. Organizatorzy tego unikatowego festiwalu sukcesywnie tworzą nową wizję odbioru muzyki, obejmującą wszystko, co ta forma ekspresji wyraża. Terraforma rozgrywa się w lasach Villa Arconati na obrzeżach Mediolanu i angażuje artystów, którzy eksperymentują z nowymi sposobami zmniejszania dystansu między sztuką a życiem. Muzyka i jej eksploracja w tym miejscu przenoszą człowieka z powrotem do jego naturalnych częstotliwości. Tam, gdzie poczucie rytmu jest ponownie związane z otoczeniem. Ten mediolański skarb festiwalowy stawia bardzo mocno na ekologię, która jest najwyższą wartością obok pierwiastka ludzkiego i artystycznego.

Aby zregenerować nasz ekosystem, będziemy musieli rozwinąć cechy niezbędne do transformacji nas samych. Aby zmniejszyć marnotrawstwo zasobów, konieczne jest ponowne oszacowanie naszych prawdziwych potrzeb

– organizatorzy
Terraforma
via facebook.com/terraformafestival

Pierwsze nazwiska

Tegoroczna edycja odbędzie się w terminie między 9 a 11 czerwca. Organizatorzy ograniczyli w tym ilość artystów, rozszerzając program o inną muzykę niż tą kojarzoną z festiwalem. Inspiracją jest album amerykańskiego trębacza Dona Cherry’ego z 1972 roku Organic Music Society. Nowojorska organizacja Blank Forms, która wydała książkę o Donie i jego żonie Moki, będzie nadzorować wykłady i koncerty w godzinach wieczornych. Warto pospieszyć się z zakupem biletów – early birds i 1 pula rozeszła się jak świeże bułeczki. Szczegóły i karnety znajdziemy na stronie wydarzenia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ponownie Terraforma idealnie stworzyła pomost między naturą a dźwiękiem, tworząc unikalną symbiozę. Dodatkowo na szczególną uwagę zasługuje estetyka koncepcji DIY, która na terenie Villa Acronati została perfekcyjnie zagospodarowana. Pozostaje mieć nadzieje, że Terraforma będzie stanowiła wzór dla tej kategorii festiwali, które często są szpecone niepotrzebnymi konstrukcjami.

– relacja Muno.pl z Terraforma Festival 2017

Czytaj także: Kappa Futur Festival 2023 z zabójczym line-upem. A to dopiero początek

Pierwsi ogłoszeni artyści to: Aho Ssan / Batu / Beatrice Dillon & Kuljit Bhamra / Dawuna / Dennis Bovell / Donato Dozzy B2B Marco Shuttle / Exotic Sin feat. TYSON / Hudson Mohawke / Josey Rebelle / Low Jack b2b STILL / Paquita Gordon / Patrick Belaga & Tapiwa Svosve / Tikiman with Scion / Still House Plants / upsammy

Donato Dozzy closing set | Terraforma festival 2018Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →