Szwajcarskie Alpy i najlepsza elektronika na świecie. Caprices Festival świętuje 20-lecie

fot. facebook.com/capricesfest
News
Caprices

Caprices Festival świętuje 20. urodziny i ogłasza pierwsze nazwiska tegorocznej edycji. Podczas dwóch weekendów w szwajcarskich Alpach usłyszymy m.in Jeffa Millsa i Black Coffee. Zobacz, jakie atrakcje czekają na nas na wysokości 2200 metrów w jednej z najciekawszych, festiwalowych przestrzeni w Europie.

Caprices Festival. Białe szaleństwo w rytm najlepszej elektroniki

Szwajcarski festiwal w ośrodku narciarskim Crans-Montana utorował sobie drogę do sukcesu dzięki nieprawdopodobnej lokalizacji wydarzenia i dopieszczonego programu artystycznego. Tegoroczna edycja obejmie dwa poprzedzające weekendy – Caprices odbędzie się między 7-9 oraz 14-16 kwietnia.

Z okazji 20-lecia na Caprices pojawi się łącznie pięć scen podzielonych na sesje dzienną i nocną. Każda z nich będzie miała swój własny temat przewodni. W tym roku zatańczymy w popularnej szklarni, brutalnej scenie betonowej i na forest stage, w pełni wykorzystującej szwajcarski region Crans-Montana.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fot. facebook.com/capricesfest

Caprices Festival słynnie głównie z idyllicznej sceny Modernity położonej na wysokości 2200 metrów – to tutaj swoje legendarne sety wykręcają takie tuzy współczesnej elektroniki jak Sven Väth, Luciano, Dubfire, Ricardo Villalobos czy Sonja Moonear. Wielu z nich wymienia Modernity Stage jako najbardziej epickie miejsce, gdzie przyszło im wystąpić w ciągu całej swojej kariery.

Sven Väth @ Modernity Caprices Festival 2017

Headlinerem pierwszego weekendu Caprices Festival 2023 będzie Jamie XX. Obok brytyjczyka znanego z zespołu The xx wystąpią m.in. Adriatique, Artbat, Black Cofee, BLOND:ISH, Dj Tennis, Fatboy Slim, Monolink live, WhoMadeWho hybrid dj set czy Shaun Reeves b2b Ryan Crosson.

Czytaj także: DAAD Gathering na Węgrzech z papierami na letni, festiwalowy klasyk

Główna gwiazda kolejnego weekendu wciąż owiana jest tajemnicą. Spodziewamy się tutaj prawdziwej bomby wybuchowej, skoro w dalszej kolejności wymieniony jest Richie Hawtin, Jeff Mills, Loco Dice b2b Seth Troxler, Luciano b2b Ricardo Villalobos, Sven Väth, Raresh czy ZIP.

Caprices
fot. facebook.com/capricesfest

Oprócz muzyki uczestnicy mogą skorzystać z szeregu atrakcji, jakimi dysponuje szwajcarski kurort. Czeka na nas eko-muzeum, zajęcia górskie oraz centra spa i wellness. Naturalnie znajdziemy najlepsze trasy do jazdy na nartach i snowboardzie, snowpark oraz przejażdżki zaprzęgami husky. Szczegóły wydarzenia oraz bilety znajdziemy na oficjalnej stronie festiwalu.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →