DAAD Gathering na Węgrzech z papierami na letni, festiwalowy klasyk. Line-up robi wrażenie

fot. facebook.com/DAADGathering
News
DAAD Gathering

Gdzieś na węgierskiej polanie każdego roku dochodzi do niezwykłego spotkanie człowieka z natura i muzyką. DAAD Gathering to jedna z najciekawszych, kameralnych ekspedycji na nadchodzący, letni sezon festiwalowy. Ogłoszony, cząstkowy line-up tylko nas w tym utwierdza. Sprawdź szczegóły.

DAAD Gathering 2023. Węgierski festiwalowy skarb

W miejscu gdzie każdego roku odbywa się osławiona już na całym świecie Ozora Festival powstaje jej bardziej „techniczny” odpowiednik. DAAD Gathering wystartuje w tym roku między 22 a 26 czerwca w majestatycznej miejscowości Dádpuszta. W oddalonej o 136 kilometrów od Budapesztu małej wiosce dochodzi od kilku lat do połączenia zmysłów w akompaniamencie z najlepszą muzyką elektroniczną w tle.

DAAD Gathering
fot. facebook.com/DAADGathering

Piękno środowiska naturalnego i strukturalnego oraz siły ziemi napełniają odwiedzających szczególną energią. Wędrowcy, artyści i miłośnicy muzyki po raz pierwszy przybyli tu na zaćmienie słońca w 1999 roku. Od tego czasu przez prawie dwie dekady dolina była domem dla O.Z.O.R.A, na której w tym roku zadebiutuje Błażej Malinowski. W międzyczasie z ziemi znów wyrosła mała wioska – z budynkami, infrastrukturą, drogami, restauracjami, pubami, prywatną hydrauliką, kabinami prysznicowymi.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fot. facebook.com/DAADGathering

Koniecznie sprawdźcie zdjęcia i relacje wideo z poprzednich edycji. W ostatni weekend organizatorzy DAAD Gathering ściągną na 4 dni najlepszych DJ-ów i producentów z szeroko pojętej, technicznej muzyki elektronicznej. Wydarzenie ma być wzbogacone o nowe doświadczenia, wciąż pozostając w duchu do wydarzeń, jakie gościły na tych terenach do tej pory. Poznaliśmy do tej pory cząstkowy line-up, który już teraz mocno pobudza wyobraźnie. W składzie znaleźli się m.in. Ben Klock, Speedy J, DJ Nobu, Jennifer Cardini czy El Buho.

DAAD GATHERING 2023 – LINE-UP

DAAD STAGE

Ben Klock & Marcel Dettman
Speedy & Steve – live
Kittin & The Hacker
Helen Hauff
Dasha Rush
Antigone
Dork
DTNB.
AGA2L

THE DOME

John Talabot
Jennifer Cardini
Dj Nobu
Vril – live
Vatsanah
Coloboma – live
Kali

DRAGON NEST

Rodrigo Gallardo Full Band
Sofia Kurtesis
El Buho
Klangphonics – live
BaladiPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →