Namiastka lata w sopockiej Zatoce Sztuki

Wydarzenie

8 marca w ramach festiwalu Zatoka Kobiet, odbywającego się w pawilonie na sopockiej plaży, zagrają m.in. Sandy Rivera, Tonka, Novika oraz Mikromusic.

Wielkimi krokami zbliża się upragniony sezon letni, ale zanim to nastąpi, musimy jeszcze przeżyć wiosnę 🙂 Na szczęście już w ten weekend będziemy mogli poczuć przyjemną namiastkę wakacji 2014. 8 marca w ramach festiwalu Zatoka Kobiet, odbywającego się w pawilonie na sopockiej plaży, zagrają m.in. Sandy Rivera, Tonka, Novika oraz Mikromusic.
Sandy Rivera jest doskonale znany fanom melodyjnego house’u. Nagrywa pod pseudonimami Kings of Tomorrow, K.O.T., The Committee czy Soul Vision. Sandy Rivera jest autorem wielkich przebojów – jego numer „Finally” uznany został w 2004 roku za hymn Ibizy.
W swoim ogromnym dorobku płytowym Sandy Rivera ma także takie przeboje jak „Changes”, „Dreams”, „Young Hearts” i „I Can’t Stop”. Obecnie wydaje dla renomowanej angielskiej oficyny Defected – to właśnie jej nakładem ukazała się świetnie przyjęta płyta długogrająca zatytułowana „Trouble” (jako Kings of Tomorrow).
Więcej info:Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →