Stare dobre czasy. Powstał film o scenie rave z lat 90. w Newcastle

Fot. Materiały promocyjne
News

Obraz nosi tytuł The Kick, The Snare, The Hat & A Clap i można go zobaczyć  za darmo w serwisie YouTube.

Obejrzyj film o rave’ach z lat 90.

Ukazał się nowy film o scenie rave’owej lat 90. w Newcastle-Upon-Tyne w Wielkiej Brytanii. The Kick, The Snare, The Hat & A Clap jest niezależnym filmem Susie Davies, który opowiada o scenie darmowych imprez i wykorzystywanych do zabawy magazynów w Newcastle w latach 90. 40-minutpwy dokument skupia się przede wszystkim na Ouseburn Valley, obszarze na wschodnich obrzeżach miasta, który w ciągu ostatnich dwóch dekad stał się miejscem gwałtownych przemian i gentryfikacji.

The Kick, The Snare, The Hat & A Clap

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Takich impez już nie ma

Film przedstawia historię raverów, bywalców magazynów i techników soundsystemów, którzy byli częścią tej sceny, a także kreśli zmiany społeczne i urbanizację, które nastąpiły później.

Czasy rave’ów lat 90. minęły bezpowrotnie.  W swoim filmie chciałam uchwycić klimat tamtych imprez i miejsc, które dzisiaj przejęli developerzy. Myślę, że mi się to udało. – mówi reżyserka filmu, Susie Davis.

BBC Scotland również opublikowało w tym tygodniu film o szkockiej kulturze rave, który jest dostępny do oglądania przez serwis online  BBC iPlayer.

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →