Speedy J na otwarciu DarkM Bookings w 1500m2 – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

29 listopada w warszawskim klubie 1500m2 odbędzie się launch party agencji bookingowej DarkM. Gwiazdą wieczoru będzie sam Speedy J.

Speedy J miał nieoceniony wkład w kształtowanie muzyki techno na początku lat 90-tych. Nagrywał dla kultowych dziś wytwórni Plus 8, Novamute czy Warp, sam stoi na czele labela Electric Deluxe, będącego platformą dla artystów rozwijąjących techno. Jochem Paap od lat gra na największych festiwalach świata i w najlepszych klubach, zarażając miłością do muzyki techno kolejne „pokolenia” klubowiczów.
Speedy J będzie gościem specjalnym launch party agencji bookingowej DarkM, do której należą Dtekk, Essence, SiasiaGeco, Piotr Klejment, Michał Jabłoński, Greg Oleksevic, Insect, KiM, Larix, Diana d’Rouze i Daftax. Impreza odbędzie się 29 listopada w warszawskim klubie 1500m2.
O DarkM Bookings:
Celem DarkM Bookings jest wprowadzenie i zdefiniowanie nowej jakości na europejskim rynku w zakresie organizacji imprez muzycznych w szeroko pojętym zjawisku eventowym. Zadaniem agentów będzie poszukiwanie młodych, zdolnych producentów i DJ-ów oraz pomoc w ich rozwoju. Sprawcami całego zamieszania są Olga Lewandowska oraz Tomasz Swidowski – pasjonaci muzyki elektronicznej. Oboje mają ogromne doświadczenie w organizowaniu eventów w Polsce i Europie.

W celach promocyjnych agencja będzie organizować liczne imprezy na terenie kraju i zagranicą, by artyści wraz ze swoją muzyką dotarli do jak największego grona odbiorców.


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →