Weekend na Smolnej

Wydarzenie

Pierwszy weekend marca w warszawskim klubie Smolna należeć będzie do zagranicznych gości. W piątek wystąpi pochodząca z Ukrainy Nastia, w sobotę brytyjska legenda techno - Luke Slater.

Nastia to pochodząca z Ukrainy DJ-ka, producentka, promotorka, właścicielka wytwórni Propaganda oraz twórczyni serii wydarzeń o takiej samej nazwie. Jest też rezydentką festiwalu kaZantip. Artystka występuje na całym świecie, m.in. Panorama Bar w Berlinie, Fabric w Londynie, The Block w Tel-avivie, Womb w Tokio czy też w Cocoon na Ibizie, a jeszcze w tym roku odwiedzi Movement Electronic Music Festival w Detroit oraz niemiecki Melt Festival.

Występ Nastii można będzie usłyszeć 2 marca w warszawskim klubie Smolna. Obok niej wystąpią m.in. Angelo Mike oraz Tralien.
Natomiast 3 marca w murach tego samego klubu zagra legenda brytyjskiej sceny techno, Luke Slater. Artysta tworzy również pod aliasami Planetary Assault Systems, L.B. Dub Corp czy Clementine, a od 2006 roku prowadzi własną wytwórnię Mote-Evolver, która współpracuje z takimi artystami, jak Marcel Fengler, Lucy czy Shifted. W Warszawie Brytyjczyk zaprezentuje DJ set.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Więcej informacji:


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →