„Sisters With Transistors” – powstał dokument o pionierkach muzyki elektronicznej

News
dokument o pionierkach elektroniki

Powstał dokument o pionierkach muzyki elektronicznej - Sisters With Transistors. W filmie wyreżyserowanym przez Lisę Rovern występują m.in. Laurie Spiegel, Eliane Radigue i Suzanne Ciani.

Film o pionierkach elektroniki

Film dokumentalny Sisters With Transistors obecnie ma swoją premierę online w Wielkiej Brytanii. Obraz opowiada o wkładzie artystek i kompozytorek w rozwój muzyki elektronicznej. Film wyreżyserowany przez Lisę Rovner przybliża nam takie postacie, jak Clara Rockmore, Daphne Oram, Bebe Barron, Pauline Oliveros, Delia Derbyshire, Maryanne Amacher, Eliane Radigue, Suzanne Ciani i Laurie Spiegel.

Reżyserka bada również czynniki społeczne i kulturowe, które pozwoliły kobietom na rozkwit w rozwijającej się dziedzinie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Muzyka elektroniczna jest dla nas, kobiet, ważnym środkiem wyrazu i sposobem na docieranie do innych kobiet. Bycie w środowisku muzycznym jest nadal dla nas trudne, bo jest ono zdominowane przez mężczyzn, ale na szczęście powoli i to się zmienia – komentuje występująca w filmie Laurie Spigel

Sisters With Transistors – zobaczcie zwiastun dokumentu

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →