Massive Attack prezentuje film o wpływie przemysłu muzycznego na środowisko naturalne

News
Massive Attack martwi się o stan naszej planety

Massive Attack wypuścili film o wpływie przemysłu muzycznego na środowisko. W produkcji wyreżyserowanej przez Anthony'ego Tombling Jr dla Unit 3 Films, narratorem jest Robert „3D" Del Naja.

Massive Attack martwi się o stan naszej planety

Massive Attack we współpracy z Tyndall Centre for Climate Change Research, opublikował film dotyczący kryzysu klimatycznego i przyszłości eventów muzycznych. W listopadzie 2019 roku grupa ogłosiła, że współpracowała z TC w celu nakreślenia śladu węglowego w cyklach tras koncertowych zespołu oraz „przedstawienia opcji, które można szybko wdrożyć” w celu ograniczenia emisji. Oryginalne plany badawcze zespołu zakładały, że w 2020 r. zostanie zorganizowany koncert niskoemisyjny. Nie został on jednak zrealizowany z powodu pandemii COVID-19.

Wraz z Massive Attack przyglądamy się źródłom emisji dwutlenku węgla z tras koncertowych. Każda branża ma różny wpływ na planetę, dlatego potrzebujemy takich partnerstw jak to – mówi dr Chris Jones reprezentujący Tyndall Centre for Climate Change Research

Massive Attack rozmawia o przyszłości przemysłu muzycznego

W filmie występują osoby, które były zaangażowane w produkcję niskoemisyjnego koncertu Massive Attack: Claire McColgan (reżyserka kultury z Liverpoolu) i Dale Vince (przemysłowiec zielonych energii), a także Carly McLachlan z Tyndall Centre. Zaproszeni goście wspólnie dywagują nad tym, w jaki sposób ograniczyć liczbę przejechanych kilometrów lub tak zmodyfikować infrastrukturę, żeby była jak najmniej szkodliwa dla środowiska. Film możecie zobaczyć poniżej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →