Selekcja: Sin

News

Sprawdzamy przedweekendową selekcję najciekawszych polskich didżejów. Posłuchaj co polecają! W tym tygodniu techno numery od Sina.

Czego właśnie słuchasz?
Kilka starych numerów chodziło mi ostatnio po głowie dlatego odpaliłem dzisiaj składaka z Tresor Records o okrągłym katalogowym numerze 150 „Tresor Complication Vol.8”. Kilka lat temu często zdarzało mi się grywać ten album, szczególnie genialny „Rise” autorstwa Claude Young czy „Little Cherry” od Sender Berlin. Chyba przyszedł czas na powrót tej kompilacji do mojego case’a. Nie ze względu na tytuł powrotu doczekała się również znakomita epka Richarda Bartza „Traveller”. Produkcja z 1998 roku, a wciąż robi robotę – słuchane codziennie!

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Gdzie grasz w ten weekend?
W ten weekend po dość sporej przerwie wracam za stery i w piątek (10 marca) gram u siebie w poznańskim Projekt LAB na benefitowej imprezie organizowanej przez organizację „Otwarte Klatki”. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony będzie na prowadzenie kolejnych śledztw i interwencji na fermach norek, lisów i jenotów. Mocno zachęcam do wsparcia inicjatywy i zapraszam na techno.
5 utworów, które zawsze masz ze sobą na imprezie?
Mój vinylowy case często przechodzi roszady, ale jeśli chodzi o płyty, które noszą w sobie zapach wielu wydarzeń są to:

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również