Selekcja: Shari Vari

News

Sprawdzamy przedimprezową selekcję najciekawszych polskich didżejów. Posłuchaj co polecają! W tym tygodniu parkietowe numery od Shari Vari.

Czego właśnie słuchasz?
Nie ukrywam, że na co dzień nie słucham zbyt namiętnie techno. Bardzo sobie cenię ten czas, w którym mogę zatopić się w zupełnie inny muzyczny świat. Najczęściej sięgam wtedy po utwory z gatunku soul, blues, funky, jazz i rock. Ostatnie kilka dni to zdecydowanie utwory Charlesa Bradleya, który niestety zmarł 23 września, pozostawiając po sobie przepiękne, ale i smutne piosenki. Niesamowicie zinterpretował 'Changes’ Black Sabbath.
Gdzie grasz w ten weekend?
Ogromnie cieszę się, że w ten weekend mogę być częścią wydarzenia, o którym bez wątpienia słyszał każdy fan techno. Mam przyjemność zagrać na scenie Namiot Wysokich Napięć w czasie Instytutu. Cieszę się tym bardziej, że jako jedyna kobieta mogę zagrać w towarzystwie tylu zdolnych panów – nie tylko z zagranicy.
5 utworów, które zawsze masz ze sobą na imprezie?
Myślę, że każdy dj ma w czasie imprezy utwory, które albo są mu bliskie, albo wie, że są pewniakami, które spodobają się bawiącym. Jeśli chodzi o moje wybory, nie są one ściśle określone, bo lubię trochę eksperymentować, zmieniać tempo, dodawać odrobinę acidu, za chwilę wejść kawałkiem, który ma wokal. Dlatego też zdecydowałam, że podzielę się z Wami akurat tymi kawałkami.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Foto: Fotomuza – Wojtek 'Rojo’ RojekPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →