Selekcja: Modifer

News

Sprawdzamy przedweekendową selekcję najciekawszych polskich artystów. Tym razem na celowniku Modifer.

Czego właśnie słuchasz?

Najwięcej muzyki słucham głównie przy pracy , wtedy rzadko sięgam po „techno”. Jeśli już elektronika to dobrze trawie liquid’owe drumy. Poza tym rok 2018 okazał się też bardzo owocny dla polskiego hip-hopu, powróciło sporo legend z nowymi albumami jak np. O.S.T.R, Peja, Pięć Dwa czy Paluch. Do mocniejszych brzmień wracam wieczorami kiedy mam czas przesłuchać najnowsze wydawnictwa czy podcasty.

Gdzie grasz w ten weekend?

Po dość intensywnych poprzednich miesiąc, grudzień okazał się stosunkowo spokojny i to jedyny mój klubowy weekend. W piątek gram na Wrocławskiej Wyspie Tamka, gdzie na zaproszenie tamtejszej ekipy Voodoo wpadamy wraz z Capo reprezentować nasz kolektyw Module.

5 utworów, które zawsze macie ze sobą na imprezie?

Ciężko będzie wybrać „te pięć”, ponieważ przed każdym setem staram się przygotowywać unikalny materiał, ale myślę, że dla osób, które mnie znają pierwszy numer nie będzie zaskoczeniem.
Ostatnie wydawnictwo, którego winowajcą jest Transient X4 to prawdziwy peak timowy zabójca, który ukazał się niedawno nakładem nowo powstałego labelu Subjected.
Holenderski nieznajomy, pod pseudonimem Repeater ze świetnym wydawnictwem na Planet Rhythm. Myślę, że za tym aliasem może stać Dimi Angelis, kto wie? Pewnie za szybko się nie dowiemy.
Nasz towar eksportowy, czyli Michał Jabłoński, którego numer ukazał się z początkiem tego roku nakładem Abyss Recordings. Numer na solidnym nagłośnieniu po prostu wdeptuje w podłogę – dosłownie.
Mój zdecydowany faworyt closingowy ostatnimi czasy i chyba jeden z lepszych numerów tego roku w ogóle. Fenomenalny remix od Luisa Floresa.


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →