Satl z nowym „4Lyfe” EP na Integral Records

Satl z kolejnym albumem w labelu Aritificial Intelligence. Sprawdźcie szczegóły i posłuchajcie 4Lyfe EP.

Najnowsze wydawnictwo o nazwie 4Lyfe, z 8 utworami w stylistyce drum’n’bass, zostało wydane w poniedziałek na brytyjskim Integral Records. W związku z tym pierwsze oficjalne odsłuchy nadchodzącej EPki Satla pojawiły się 3 tygodnie temu m.in na UKF.

4lyfe

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Satl – powrót do Integral Records

Minęły prawie 2 lata od jego ostatniego wydania na Integral Records. Po drodze kilka singli oraz Things We Can’t See EP pod skrzydłami Lenzmana. Następnie blisko 9-miesięczna przerwa od ostatniej pełnowymiarowej EPki. Wiemy jednak, że nie był to czas zmarnowany.

Satl to bardzo płodny artysta, który eksperymentuje ze swoją muzyką i produkuje jej bardzo dużo. Producent wypuścił w międzyczasie kilka singli, jednak fani Polaka musieli trochę poczekać na kolejną tak obszerną EPkę, która ponownie przypomina wymiarami album.

Podobnie do release’u na The North Quarter, 4Lyfe EP to idealna propozycja dla wszystkich pasjonatów liquid, deep i atmospheric drum’n’bass, wypełniona autorskimi numerami oraz kolaboracją z samymi właścicielami labelu Artificial Intelligence. W przeszłości na brytyjskim wydawnictwie pojawiły się już cztery EPki polskiego producenta.

Satl – So Much Better

Satl – 4Lyfe EP – preorder EP-ki

Najnowsze, w pełni drum’n’bassowe wydawnictwo, które przygotował Satl, jest do kupienia od poniedziałku 27 lipca na Bandcamp i Integral Shop. Dostępna jest także wersja winylowa dla kolekcjonerów i fanów tzw wosku.

Zobacz także: „Promocyjne piątki” na Bandcamp

Od piątku 31 lipca EPka będzie ogólnodostępna w standardowych miejscach, takich jak Beatport czy Spotify. Za oprawę graficzną odpowiedzialny jest dj, producent i grafik z Polski – Harland.

Satl – 4Lyfe EP – odsłuch

Satl w towarzystwie gości z Czech i Słowacji wystąpi na ostatniej w tym sezonie Drum’air’Turgi, 8 sierpnia w Katowicach. Oprócz Polaka, na Dziedzińcu P23 wystąpią: Trilo, One Way, Cyborg, Saltea, Noisy, Buhhaj i wielu więcej.

Zobacz także: Satl z debiutancką EPką na The North Quarter.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →