Kalendarz imprez drum’n’bass w sierpniu 2020

Eventpromo
kalendarz dnb drumandbass imprezy addiction drumaturgia satl trilo

Czuć, że organizatorzy działają coraz prężniej, a różnego rodzaju wydarzeń przybywa. Drum'n'bass nie jest w tyle, o czym świadczy sierpniowy kalendarz imprez dla fanów gatunku.

1 sierpnia – 18! Addiction Records, P23, Katowice

18 addiction records urodziny katowice p23

Sierpień przywitamy z Addiction Records w P23 Katowice, gdzie polski label świętować będzie swoją „osięmnastkę”. Ta liquidowa wytwórnia w przeszłości wydawała muzykę takich artystów jak Jam Thieves, Dave Owen, Satl, Harland, Envee czy samego założyciela Ros’a. Podczas świętowania pod chmurką usłyszycie Ros’a, Harlanda oraz lokalny support od Kuaq i Riffz. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Harland w Katowicach zaprezentuje swoje nowe wydawnictwo na Absys Records, w którym znajduje się 5 numerów Polaka. Do zakupienia na Bandcamp od 22 lipca, premiera światowa od 31 lipca.

Harland – Moon (Mark System Remix)


1 sierpnia – Letnie Odrodzenia, Zet Pe Te, Kraków

letnie odrodzenie kuba adamek 175bpm sick

Równolegle z urodzinami Addictions Records, w Krakowie odbywać się będzie Letnie Odrodzenie, czyli projekt kolektywu 175BPM. Niezwykle aktywna polska grupa nie daje o sobie zapomnieć w tych trudnych czasach i regularnie już jeździ po Polsce w celu „odmrażania” sceny drum’n’bass. W krakowskim Zet Pe Te zagrają Kuba Adamek, Buhhaj, Sick i Cezeten.

Kuba Adamek – Ocean Drifter

Zobacz także: Munoradar: Kuba Adamek – Ambient w drum’n’bassowym stylu.


7 sierpnia – Tarcza Drum&Bassova, NRD, Toruń

tarcza drum&bass drum'n'bass liquid deep roller

Również Toruń postanowił powracać ze swoimi wydarzeniami. Hałasova i Buhhaj z ekipą, 7 sierpnia zagrają w tamtejszym klubie NRD. Dla zapisanych do wydarzenia na facebooku wstęp darmowy, pozostali będą musieli uiścić symboliczne 10 PLN.

Hałasova – S01E05

Zobacz także: Munoludy 2018 – Wywiad z Buhhaj.


8 sierpnia – Drum’air’turgia, P23, Katowice

drumaturgia katowice p23 drum'n'bass dnb neuro liquid

Ostatnia w tym sezonie Drum’air’turgia ma być wyjątkowa. Start przewidziany na godzinę 12:00 w dzień, natomiast koniec o 00:00 to nie codzienność w Polsce. Jednak katowicka ekipa postanowiła poeksperymentować i oprócz podziału na część dzienną i nocną, zobaczycie wielu polskich (i nie tylko) artystów. W Katowicach wystąpią: Satl, Trilo, One Way, Cyborg, Saltea, Noisy, Buhhaj, Shandrill, Young B, Contact, Barney i Binary Funk.

Satl – So Much Better

Zobacz także: Satl z nową EP na Integral Records.


8 sierpnia – UroGinee, P29, Łódź

175bpm łódź drum'n'bass dnb neurofunk

Przed świętowaniem kolejnych urodzin nie powstrzyma go nic. I w tym roku Ginee celebruje, tym razem w lokalnym składzie, jednak równie hucznie jak w latach poprzednich. Z jednym ale- z zachowaniem dystansu. Łódzkie P29 jest na tyle duże, że da się go przestrzegać.

Ginee – Drum&Bass Łódź 2019


15 sierpnia – Drum&Bydgoszcz, To2, Bydgoszcz

dnb bydgoszcz drum&bydgoszcz drumandbass neuro dnb roller

Kolejna odsłona projektu za który odpowiedzialny jest Buhhaj. Drum&Bydgoszcz skupia Polskich wykonawców gatunku w jednym miejscu. Tym razem w To2 położonym tuż obok rzeki Brda bardzo obszerny skład gustujący raczej w mocniejszych i mroczniejszych brzmieniach. 15 sierpnia Bydgoszcz odwiedzą: Detoxic, Contact, Adamformat, Snik, Bexx, Wiśnia oraz sam pomysłodawca Buhhaj.

Detoxic – Grootslang


15 sierpnia – Drum&Bass Lake, Zalew Sulejowski

dnb lake zalew łódź sonic nation inifnity

Sonic Nation Events już drugi raz w tym sezonie zaprasza na swoje wydarzenie DNB Lake nad Zalewem Sulejowskim. Po niesamowitej edycji w lipcu, odbędzie się jeszcze jedna odsłona projektu. I tym razem usłyszmy znane z łódzkiej sceny postacie: Ginee, Infinity, Gruesome, Akira, Subject i wielu więcej.

Infinity & Akira, DNB Melody


21 sierpnia – I Need Drum&Bass, Soda, Łódź

drumandbass lodz impreza party elektronika dnb neuro neurofunk roller deep liquid

Ponowne spotkanie z dnb w Łodzi, jednak tym razem za sprawą Bassline Assasins. Przy okazji 13 odsłony cyklu I Need Drum&Bass wystąpi obszerny skład Djów z Polski, a podgrzewać atmosferę będą znani tamtejszej publice MCs. Skład artystów wygląda następująco: Akira, Ariel, Sinusoyda, Debee&Piri, Subject, Satan, Patologic, Dub:U, Graba, Impact, MTS.

MC Akira – Car Barz Poland


22 sierpnia – Bass Music Open Air 2020, Rybnik

rybnik dnb drumandbass open air

Być może będą jednymi z nielicznych, którym udało się zorganizować festiwal. Rybnik nie ma wiele takich inicjatyw w swoim mieście, dlatego życzymy powodzenia z projektem Bass Music Open Air, który już od kilku lat zrzesza fanów gatunku ze Śląska. Jak w latach poprzednich line up jest obszerny oraz pełen także zagranicznych artystów jak: Holotrope, Joshu4, Fantek & Pex czy DJ Beaty,

Zobacz także: Kalendarz imprez drum’n’bass w lipcu 2020.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →