Rhye na jedynym koncercie w Polsce

Wydarzenie

11 czerwca w warszawskiej Progresji odbędzie się koncert Rhye. Wydarzenie będzie częścią trasy promującej najnowszy album, zatytułowany "Blood". Bilety już w sprzedaży.

Rhye to projekt, który powstał w 2012 roku. Na początku nie było wiadomo kim są ani skąd się wzięli. Swoją tożsamość postanowili ujawnić rok później, kiedy wydali debiutancki album „Woman”. Wówczas zespół tworzyli Robin Hannibal oraz Milosh. Płyta została świetnie przyjęta – Rolling Stone, Pitchfork czy SPIN nazwali ją „najlepszym albumem roku”.

Na początku lutego 2018 roku Rhye – reprezentowane obecnie przez samego Milosha – wydało kolejny album, zatytułowany „Blood„. Jest to produkcja pozbawiona oszustw, zaprogramowanych dźwięków, a wszystko grane jest na żywo. Opowiada o ludzkich emocjach i wyróżnia się w czasach, gdy muzyka staje się bardziej syntetyczna. To brzmienia, które podtrzymują człowieka – mówi Milosh.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

11 czerwca w warszawskiej Progresji odbędzie się koncert Rhye promujący wspomniane wyżej wydawnictwo. Bilety już w sprzedaży.

 

11.06.2018 | RHYE | PROGRESJA | WARSZAWA


Źródło: materiały prasowePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →