Reedycja kultowych tracków Kevina Saundersona w Drumcode

Fot. Dancing Astronaut
News
E-Dancer

E-Dancer Re:Generate to wydawnictwo, które zawiera 17 remiksów utworów Kevina Saundersona a.k.a E-Dancer.

17 remiksów utworów E-Dancer

Skład kompilacji jest zbudowany z artystów z różnych pokoleń, scen i kontynentów, których łączy ze sobą techno. Artyści tacy jak Robert Hood, DJ Bone, DJ Minx i syn Saundersona Dantiez występują obok Adama Beyera, Amelie Lens, Laytona Giordaniego, Barta Skilsa, Tygapaw i Wehbby. Paul Woolford i rRoxymore pojawiają się również wśród wielu innych, znanych nazwisk.

Kevin Sanderson

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To dla mnie naprawdę wyjątkowy projekt, ponieważ łączy artystów wszystkich pokoleń, których E-Dancer zainspirował, jednocześnie przekazując nowemu pokoleniu nieco historii. Jednoczenie ludzi poprzez muzykę i przypominanie ludziom, gdzie wszystko się zaczęło, to dwie misje, które zawsze stoją na czele moich projektów.

Cieszę się, że przez te wszystkie lata E-Dancer jest szanowany przez producentów, którzy przychodzą po mnie, a świeże spojrzenie na muzykę, którą stworzyłem na początku mojej podróży, jest po to, by ponieść kolejną falę dzieciaków na parkiet. Jestem zaszczycony, że mogę to robić z Adamem, jednocząc Drumcode i Detroit

– mówi Kevin Saunderson.

E-Dancer – Banjo (Tygapaw Remix)

Kevin Saunderson — żywa legenda

Chociaż Kevin Saunderson ma teraz 56 lat, nie powstrzymuje go to ani trochę przed rozprzestrzenianiem dźwięku, który kocha. Saunderson, uznawany za jednego z innowatorów sceny techno w Detroit i 1/3 Belleville Three. Chociaż znany jest z wydawania muzyki pod wieloma różnymi aliasami, w tym Kreem, The Reese Project, Tronik House, najbardziej znany jest E-Dancer.

Materiał E-Dancer Kevina Saundersona wydany w latach 90. miał na mnie znaczący wpływ. Album Heavenly z 1998 roku był niezwykle ważnym momentem w historii techno. W tym czasie miałem kilka lat na uruchomienie Drumcode i czerpałem znaczny wpływ z wielu płyt Kevina do moich własnych produkcji w tym czasie.

Świętowanie 250 wydawnictwa w Drumcode to moment w historii wytwórni, który chciałem wyróżnić czymś wyjątkowym, a możliwość tchnięcia nowego życia w materiał E-Dancer, wydawała mi się pod wieloma względami idealna

– dodaje Beyer.

E-Dancer – One Nation (Amelie Lens Remix)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →