Pionier Detroit techno, Kevin Saunderson ma koronawirusa

News
kevin saunderson

Legendarny DJ i producent, Kevin Saunderson, poinformował swoich fanów poprzez media społecznościowe, że uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Kevin Saunderson pozostanie w kwarantannie

Kevin Saunderson, pionier Detroit techno – jednej z pierwszych odmian muzyki zaliczanej do grupy techno, we wtorek 7 kwietnia, podzielił się filmem, w którym wyznał, że po dwóch tygodniach doświadczania objawów grypopodobnych, został przebadany na koronawirusa. Dzień później Saunderson nadał kolejną wiadomością potwierdzającą, że uzyskał pozytywny wynik testu, i że pozostanie w kwarantannie przez co najmniej dwa najbliższe tygodnie.

Czuję się dobrze, ale oczywiście pozostaję w domu i próbuje  za bardzo się tym wszystkim nie stresować. Świat będzie musiał poradzić sobie chwilę beze mnie i jestem przekonany, że jakoś sobie z tym poradzi. Teraz dbam o siebie, postawiłem na przyjmowanie dużej ilości płynów, połykanie witamin i zdrowe odżywianie. Chcę, żeby wszyscy wiedzieli, że radzę sobie ok i nie mogę się doczekać powrotu do pracy, spędzania czasu z rodziną i pracy nad nową muzyką – komentuje Kevin Saunderson.

Wiadomość Saundersona kończy się na tym, że artysta przypomina wszystkim o tym, aby w 100% poważnie traktowali pandemię koronawirusa i wprowadzili w życie wszystkie środki zabezpieczające przez zakażaniem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

So I didn’t expect the results I had, but I have tested positive for Coronavirus. I feel fine, I am going to stay safe, at home, on my vitamins, eating well and resting lots.To be honest I never expected to have to do a video like this, but look at me, my goodness!Thank you for all your kind words, your positivity and energy has definitely made me feel better.Peace and love to all, stay strong

Gepostet von Kevin Saunderson am Mittwoch, 8. April 2020

Kevin Saunderson – 20 lat na scenie

Można by napisać wielostronicową książkę o Kevinie Saundersonie, gdyż jego zasługi i wkład w rozwój elektronicznej sceny muzycznej są wprost nie do opisania. Saunderson, obok Juana Atkinsa i Derricka Maya, jest jednym z trzech ojców chrzestnych Detroit techno. Niewielu dj’ów i producentów może poszczycić się 20-letnim stażem na scenie, niezliczoną ilością epek, remixów, albumów i kompilacji.

Ekipa Muno.pl życzy Saundersonowi szybkiego powrotu do zdrowia.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →