Radiohead otwiera swoją bibliotekę

News
radiohead public library

Radiohead to zespół o niezwykle zagadkowej naturze. Nieprzewidywalni, tajemniczy. Dziś postanowili zmienić image i otwierają swoją "bibliotekę".

Thom York i spółka – Radiohead Public Library

Radiohead od zawsze kojarzył mi się z pewną tajemnicą. Melancholijne dźwięki, niebanalne kompozycje i zaginione, nigdy nieopublikowane w serwisach streamingowych kawałki. Dzisiaj zespół postanowił zmienić wizerunek i zaprasza swoich fanów do eksploracji swojej twórczości. Wszystko za sprawą Radiohead Public Library, czyli projektu, który ma za zadanie przybliżyć słuchaczom lata twórczości zespołu.

Radioheas – Karma Police

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Biblioteka Radiohead – niepublikowane wcześniej piosenki i kompilacje oraz zaginione EPki

Na oficjalnej stronie zespołu otwarta została dzisiaj biblioteka Radiohead. W ramach jej działalności każda osoba odwiedzająca serwis może utworzyć swoją własną kartę biblioteczną z kodem QR. Nowych materiałów jest co niemiara. Niepublikowane wcześniej piosenki, zaginione EP – Drill z 1992 roku, czy nieprezentowane szerszej publiczności kompilacje – wszystko to znajdziemy już dzisiaj w internetowych przestworzach.

Radiohead – Drill EP

Oprócz nowych treści stricte muzycznych, na stronie Radiohead pojawiły się również archiwalne materiały dotyczące każdej z dziewięciu wydanych przez zespół płyt. Koszulki, zdjęcia, plakaty i klipy. Generalnie – materiały, które na przestrzeni dziejów prezentowane były w różnych zakątkach internetu w jakości, która często pozostawiała wiele do życzenia.

W ramach promocji serwisu, zaczynając od dziś, każdego dnia w roli bibliotekarza występować będzie inny członek Radiohead. Jeśli jesteś fanem angielskiej formacji, to nie możesz przeoczyć takiej gratki!

Koncerty

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →