Radiohead otwiera swoją bibliotekę

News
radiohead public library

Radiohead to zespół o niezwykle zagadkowej naturze. Nieprzewidywalni, tajemniczy. Dziś postanowili zmienić image i otwierają swoją "bibliotekę".

Thom York i spółka – Radiohead Public Library

Radiohead od zawsze kojarzył mi się z pewną tajemnicą. Melancholijne dźwięki, niebanalne kompozycje i zaginione, nigdy nieopublikowane w serwisach streamingowych kawałki. Dzisiaj zespół postanowił zmienić wizerunek i zaprasza swoich fanów do eksploracji swojej twórczości. Wszystko za sprawą Radiohead Public Library, czyli projektu, który ma za zadanie przybliżyć słuchaczom lata twórczości zespołu.

Radioheas – Karma Police

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Biblioteka Radiohead – niepublikowane wcześniej piosenki i kompilacje oraz zaginione EPki

Na oficjalnej stronie zespołu otwarta została dzisiaj biblioteka Radiohead. W ramach jej działalności każda osoba odwiedzająca serwis może utworzyć swoją własną kartę biblioteczną z kodem QR. Nowych materiałów jest co niemiara. Niepublikowane wcześniej piosenki, zaginione EP – Drill z 1992 roku, czy nieprezentowane szerszej publiczności kompilacje – wszystko to znajdziemy już dzisiaj w internetowych przestworzach.

Radiohead – Drill EP

Oprócz nowych treści stricte muzycznych, na stronie Radiohead pojawiły się również archiwalne materiały dotyczące każdej z dziewięciu wydanych przez zespół płyt. Koszulki, zdjęcia, plakaty i klipy. Generalnie – materiały, które na przestrzeni dziejów prezentowane były w różnych zakątkach internetu w jakości, która często pozostawiała wiele do życzenia.

W ramach promocji serwisu, zaczynając od dziś, każdego dnia w roli bibliotekarza występować będzie inny członek Radiohead. Jeśli jesteś fanem angielskiej formacji, to nie możesz przeoczyć takiej gratki!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →